Sposoby na płaski brzuch – odchudzanie, ćwiczenia i lipomasaż

odchudzanie w Toruniu wyszczuplanie ciała zabiegi odchudzające

odchudzanie w Toruniu wyszczuplanie ciała zabiegi odchudzające

Jak wyszczuplić brzuch?

Płaski brzuch to pragnienie ogromnej liczby osób – zarówno pań, jak również mężczyzn. Cudownie by było, gdyby był doskonale umięśniony i troszkę twardy (z tzw. „kaloryferkiem”). Brzuch to taka partia ciała, na której wybitnie się koncentrujemy w trakcie aktywności fizycznej oraz przy wykorzystywaniu różnych diet. Te osoby, które bardzo dużo poświęcają uwagi własnej kondycji, mają możliwość chwalić się kolegom i koleżankom pięknym, gładkim brzuszkiem i dumnie idą po plaży albo relaksują się na hamakach nad jeziorem. Nie ma się czemu dziwić, ponieważ brzuch jest tą sferą ciała, która hipnotyzuje płeć przeciwną. Można jednakże zobaczyć takie osoby, jakim absolutnie nie zależy na nadmiernym negliżu i stąd nie eksponują tak często umięśnionego brzuszka. Nad formą musimy pracować – nie możemy się okłamywać.

Jeżeli będziemy leniuchować po pracy na sofie zamiast chodzić na basen lub ćwiczyć z trenerem, wówczas z całą pewnością absolutnie nie spełnimy tego pragnienia. Zamiast wzorzystego bikini albo kąpielówek, będziemy przymuszeni zakładać całościowe kostiumy, tankini ze spodenkami lub bokserki i koszulkę na ramiączkach. Każdy mówi: musisz się wziąć w garść, wystarczy prawidłowa dieta i dużo ruchu. Ale czy rzeczywiście? Czy jest to doprawdy takie proste, jak podkreślają osoby z naszego otoczenia? Czy potrzebna jest tylko dieta zawierająca tylko warzywa i owoce, sporą ilość aktywności i co najważniejsze – brzuszków, by można było pochwalić się zjawiskowym brzuchem? Otóż niekoniecznie. Odchudzanie w sumie nie opiera się tylko na takich prostych rzeczach, lecz również na genetyce, a więc tendencjach biologicznych.

Czy można schudnąć robiąc tylko brzuszki?

Krótko mówiąc nie można „spalić” tkanki lipidowej jedynie w jednym miejscu, nieunikniony jest uniwersalny wysiłek całego ciała. Tłuszczyk w naszym ciele spala się symetrycznie, innymi słowy – w każdej części ciała harmonijnie do zawartości komórek lipidowych. Odchudzanie zachodzi globalnie, odnosi się do wszystkich partii ludzkiego ciała, zaś reklamy, które mówią inaczej, po prostu naciągają. Ważną funkcję odgrywa tu genetyka, ponieważ niektóre osoby posiadają silniejsze tendencje do odkładania tłuszczyku tylko przez to, że ich przodkowie i różne inne osoby z rodziny, także miały z tym spory dylemat. W czasie wykonywania wyłącznie pojedynczych brzuszków nie ulega wątpliwości wcale nie wyeliminujemy szpecących fałdek, bowiem w tym momencie będziemy zużywać ograniczoną ilość energii. Brzuszki pokrzepiają mięśnie w dręczącej nas okolicy i po niedługim czasie czasami może się okazać, iż mamy tam o wiele więcej centymetrów niż myśleliśmy. Bicepsy rozrosną się (wykształci się nam stałe oparcie), jednakże tłuszcz przetrwa.

Jeśli nie brzuszki, to co trzeba robić?

Oprócz zrównoważonej diety oraz wysiłku generalnego (a mianowicie treningów dotyczących wszystkich partii ludzkiego ciała, a nie wyłącznie wyselekcjonowanej partii), mamy szansę zaczerpnąć z profesjonalnego odchudzania w salonach rzeźbienia sylwetki. Nie chodzi tu jednakże o to, by dniami i nocami dawać się masować jakimiś nietypowymi urządzeniami…i odpuścić sobie te dwie kwestie przytoczone powyżej. Wszystko musi być ze sobą zintegrowane – odpowiednia dieta, dużo ruchu oraz terapie kosmetyczne, które wygładzą naszą skórę, usuną cellulit, wygładzą fałdki w miejscach, na jakie dieta oraz ćwiczenia fizyczne w ogóle nie są w stanie nic zaradzić.

W ostatnim czasie takim rewelacyjnym sposobem na odchudzanie jest przykładowo liposukcja bez skalpela z wykorzystaniem aparatury Med 2 Contour Medical. Dzięki niemu mamy szansę efektywnie zredukować oporny tłuszczyk z decydujących miejsc, np. na udach. Chodzi tutaj mówiąc w skrócie nie tylko o spektakularne wyszczuplenie po pierwszym zabiegu, ale także pozbycie się miejscowej tkanki tłuszczowej. Profesjonalna głowica zasysa kolejne fałdki skóry, natomiast ultradźwięki przerywają komórki tłuszczowe. Są one później wydalane z organizmu poprzez limfę, natomiast w dalszej kolejności – poprzez wątrobę. Mamy szansę też zaczerpnąć z Maximusa TriLipo, który poprawia wygląd zewnętrzny skóry, jej sprężystość, kształtuje figurę, likwiduje cellulit oraz minimalizuje miejscowe otłuszczenia. W odróżnieniu od pierwszego, Maximus oddziałuje bynajmniej nie tylko na zbędny tłuszczyk, ale także na mięśnie. A dokładnie: mobilizuje komórki skóry właściwej, tkankę pod skórą i mięśnie, ażeby błyskawicznie i sprawnie wyrzeźbić ciało. Oporny tłuszczyk ulega upłynnieniu, ponieważ działają na niego fale radiowe. Natomiast to przyczynia się do tego, iż nasza skóra i mięśnie są dokładnie nagrzane. Tym urządzeniem mamy możliwość też usuwać widoczność zmarszczek wokół oczu oraz ust, jak również modyfikować owal twarzy. Bardzo dużo osób decyduje się także na nowości zabiegowe z wykorzystaniem endermologii, przykładowo na lipomasaż. To chyba najciekawsza opcja, ponieważ należy wdziać specjalny strój, natomiast kosmetolog przeprowadza zabieg ssącą głowicą, która „jeździ się” po tymże kostiumie.

Jeżeli zaintrygował Cię ów materiał, wyszukujesz profesjonalnego sposobu na pozbycie się opornej tkanki tłuszczowej nie tylko na brzuszku to wejdź w odnośnik z boku – Odchudzanie – a może przeczytasz właśnie to czego poszukujesz.

Strona używa cookies
Ok