Najskuteczniejsze sposoby redukcji tkanki tłuszczowej

Medycyna estetyczna redukcja tkanki tłuszczowej usuwanie cellulitu regeneracja skóry

Medycyna estetyczna redukcja tkanki tłuszczowej usuwanie cellulitu regeneracja skóry

Aktualnie dzięki medycynie estetycznej można w ekspresowy, choć czasem wyjątkowo kosztowny sposób, walczyć ze słabościami ciała. Wypełnianie zmarszczek, usuwanie blizn, aktywne redukowanie tkanki tłuszczowej, korygowanie ust czy zmniejszanie cieni pod oczami – to wyłącznie niektóre z grona cudownych zabiegów poprawiających wygląd. Dzięki pionierskim metodom możemy skutecznie walczyć z oznakami upływającego czasu, otyłością, a nawet bruksizmem. Ludzi wciąż przyciąga motyw długotrwałej młodości i zniewalającego ciała. Jakie zatem zabiegi wymyśliła dla nas medycyna estetyczna?

Stymulowanie naturalnych procesów odbudowy skóry

Jednym z oryginalniejszych zabiegów z kręgu medycyny estetycznej jest Dermapen. Dzięki niemu polepsza się gęstość skóry i jej sprężystość. Blizny pooperacyjne oraz niejednolity kolor po paru zabiegach rzeczywiście są nie do odróżnienia od reszty skóry. Osoby, które pragną poprawić formę skóry, wyrównać jej koloryt oraz spłycić zmarszczki, bez wątpienia będą zadowolone. Na wyniki nie musimy albowiem miesiącami czekać. Mobilizacja głębokich powłok skóry powoduje zwiększoną wytwórczość kolagenu oraz elastyny. Terapia Dermapen spełnia oczekiwania w kompleksowym leczeniu łysienia, redukcji blizn pozabiegowych i redukcji widoczności rozstępów. W czasie terapii skóra jest przerywana, a pod powierzchnię wprowadzane są mieszanki aktywne, np. preparaty kolagenowe. Komórki skóry są prowokowane do głębokiej odnowy.

Medycyna estetyczna w walce z otyłością

Życie w ciągłym biegu, używki, melancholia i kilkanaście innych składników oddziałuje na pojawienie się nadmiernych kilogramów. Można śmiało stwierdzić, iż nadwyżka tkanki tłuszczowej jest kluczowym problemem naszych czasów. To nie tylko temat natury estetycznej, lecz co najważniejsze choroba. Organizm dostaje nadzwyczaj treściwe pokarmy oraz nie jest w stanie ich całkowicie zużytkować. Co zrobić z nadmiernymi kaloriami? Nasze ciało zaczyna odkładać tkankę tłuszczową pod powierzchnią skóry, zaś gdy jest jej już za wiele, zaczynamy mieć komplikacje z wdychaniem powietrza, aktywnością fizyczną itp. Sprawność fizyczna mocno się więc osłabia. Medycyna estetyczna wyszła naprzeciwko takim trudnościom, zaś badaczom udało się stworzyć wiele kuracji, jakie mają za zadanie usunięcie nagromadzonej tkanki lipidowej. Odchudzanie mamy szansę zacząć od takich terapii, jak Med 2 Contour Medical bądź Maximus TriLipo.

Liposukcja bez skalpela

Jeżeli planujemy pozbyć się niepotrzebnej tkanki lipidowej, brzydkich grudek pod skórą i ujędrnić ciało, to doskonałe efekty już po paru wizytach dostarcza Med 2 Contour Medical. Urządzenie jest zaopatrzone w dwie profesjonalne głowice. Skuteczność pierwszej oparta jest na ultradźwiękach, jakie wnikają w głąb ciała oraz uszkadzają tkankę tłuszczową. Pozostała głowica służy do drenażu limfatycznego, co znaczy, że wyzwolone komórki lipidowe wędrują przez limfę do wątroby, a w rezultacie są wyrzucone z naszego ciała. Ta pionierska technika wykorzystuje naturalne mechanizmy występujące w ciele. Zabieg nie powoduje dyskomfortu, niezawodny oraz absolutnie nie wymaga zastosowania żadnych narzędzi chirurgicznych. Po jakim czasie pojawiają się efekty? Co najważniejsze po pierwszej wizycie mamy szansę stracić około 2-4 cm w obrębie ciała. Aby otrzymać jeszcze lepsze efekty trzeba zrealizować od 4 do 6 kuracji, stosować właściwą dietę oraz wypijać około 2 litry wody bez CO2 dziennie. Po zabiegu może dać się zauważyć zaróżowienie skóry, które zanika jednakże po kilkudziesięciu minutach.

Wyszczuplanie sylwetki i poprawa kondycji skóry

Osiągnięcie atrakcyjnego wyglądu nie wiąże się jedynie z redukcją niepotrzebnych kilogramów. Audycje telewizyjne, w których znajdują się osoby z tuszą, w ogóle nie udostępniają nam co w rzeczywistości ma miejsce ze skórą. A zasada jest taka, iż traci ona elastyczność, uwidaczniają się rozstępy, a od czasu do czasu duże obszary obwisłej skóry (najbardziej na brzuchu). Zamiast drakońskiej głodówki dobrze jest zaczerpnąć z urządzenia Maximus. Dzięki niemu mamy szansę udoskonalić kształt sylwetki i zarazem zadbać o skórę. Intensywna intensyfikacja naskórka, skóry właściwej i mięśni ogranicza ilość komórek tłuszczowych, zwiększa napięcie skóry, ma działanie odmładzające, usprawnia krążenie krwi oraz minimalizuje zmarszczki. Zabieg trzeba najczęściej powtórzyć od 3 do 4 razy, aby zyskać zadowalające efekty. Przeprowadza się je w odstępach od 2 do 4 tygodni.

Dzięki temu urządzeniu mamy szansę także usuwać zmarszczki dokoła ust oraz profilować owal twarzy. Tu kosmetyczka zastosuje niewielką głowicę, jaka starannie uderzy w źródło problemu. Zaraz po pierwszej sesji daje się przyuważyć zredukowanie zmarszczek i dobrze dostrzegalne policzki. Jeżeli pragniemy uzyskać spektakularny wynik w bardzo szybkim czasie, możemy wybrać 6 zabiegów w odstępie 1 tygodnia.

Wraz z otyłością potrafi towarzyszyć nam wrażenie ciężkości kończyn oraz opuchnięcia. Owa uciążliwość jest zazwyczaj lekceważona w sondażu z lekarzem bądź kosmetyczką (przed zabiegiem). A tymczasem możemy się uwolnić również od takiego defektu. Dzięki Endermologii LPG albo zabiegowi Icoone z pewnością zmieni się nasz komfort życia. Ich oddziaływanie bazuje na usuwaniu płynów tkankowych oraz usprawnieniu krążenia krwi w obszarach objętych dyskomfortem. O wiele więcej informacji zdobędziesz tutaj – Medycyna estetyczna

Strona używa cookies
Ok