Depilacja laserem Palomar Vectus

Depilacja laserowa Toruń - Usuwanie owłosienia laserem medyczny palomar Vectus

Depilacja laserowa Toruń - Usuwanie owłosienia laserem medyczny palomar Vectus

Wiosna coraz bliżej. To idealny czas na depilację laserową

Zima powoli odpuszcza. Dzień staje się coraz dłuższy i za chwilę pojawią się pierwsze wiosenne kwiaty. Jest to także właściwy okres na zadbanie o wygląd i urodę. Przez zimowe miesiące nasza skóra zregenerowała się od dawki promieni słonecznych, dlatego jest to najodpowiedniejszy okres na depilację laserową.

 Przygotowanie do zabiegu

Do depilacji powinno się właściwie przygotować. Kilka miesięcy planowanym zabiegiem koniecznie trzeba zaprzestać depilacji depilatorem, ciepłym woskiem czy też pastą cukrową. Przez z ten czas stosować można jedynie maszynki do golenia. W naszej strefie klimatycznej naturalna opaleniznaw zimowych miesiącach nam nie zagraża, należy pamiętać o tym, że zrezygnować trzeba także z samoopalaczy. Trzydzieści dni przed wizytą w gabinecie koniecznie trzeba zrezygnować z maści z witaminą A.

Dzień zabiegu

Konieczne jest dokładne ogolenie skóry pod zabiegiem wykonywanym przy pomocy wiązki lasera. Koniecznie trzeba także wstrzymać się od stosowania balsamów. Skuteczność depilacji laserowej zależy od rozwiązań technologicznych zastosowanych w urządzeniu. Jednym z takich laserów jest Palomar Vectus. Na chwilę przed zabiegiem dobiera się wiązkę zależnie od skóry i melaniny. Przez to zabieg jest bardziej skuteczny i zminimalizowane są niechciane następstwa.

Zabieg

Czas zabiegu zależy od od poddanej depilacji części ciała. Depilacja laserowa która dotyczy małych powierzchni to zaledwie dwa, trzy kwadranse, natomiast na większe partie należy zarezerwować nawet kilka godzin. W celu uzyskania maksymalnego efektu niezbędne jest przeprowadzenie kilku zabiegów depilacji laserowej. Trzeba pamiętać o tym, że między kolejnymi zabiegami ważne jest zastosowanie czterotygodniowych przerw. To, ile zabiegów będzie potrzebne uzależnione jest od typu skóry, najczęściej są to 3-4.

Po zabiegu

Skóra musi odpocząć. Gorące kąpiele, wygrzewanie się w saunie i wyprawy na basen nie są wskazane. Przez jakiś czas zaleca się wstrzymanie przed złuszczaniem naskórka. Peeling ma zbawienny wpływ na kondycję skóry, po laserowym usunięciu owłosienia może podrażniać. Przez miesiąc po depilacji laserowej powinno się całkowicie zrezygnować z opalania.

Ostatnie zimowe tygodnie to najlepszy czas na zaplanowanie zabiegów depilacji laserowej. To dzięki laserowi, nasza skóra będzie idealnie przygotowana na lato.

Depilacja Plusy depilacji laserowej

Perfekcyjnie gładka skóra do tego dąży wiele kobiet. Problem niechcianego owłosienia pozwala rozwiązać depilacja laserowa. Sposób ten posiada wiele plusów, spodoba się to zwłaszcza tym, którym bardzo zależy na trwałym efekcie i bezpieczeństwie skóry.

Depilacja laserowa to bardzo bezpieczny zabieg

Gabinety kosmetyczne w których pracują specjaliści używają tylko najnowszego sprzętu. Laser Palomar Vectus wyposażony jest w specjalny czytnik barwnika w skórze, który umożliwia niezwykle precyzyjnie dostosować moc lasera do konkretnego rodzaju skóry. Dzięki takim rozwiązaniom wyeliminowane zostało ryzyko poparzeń. W przypadku starszych urządzeń zdarzają się poparzenia skóry.

Szybkość przeprowadzania zabiegu

Nie tak dawno, na depilację laserową należało zarezerwować sporo czasu. Przy zastosowaniu nowoczesnych laserów wyposażonych w dwie soczewki zabieg ten przeprowadza się niezwykle sprawnie. Depilacja miejsc takich jak pachy zajmuje tylko kilka chwil.

Depilacja laserowa- najskuteczniejsza metoda depilacji

Depilacja laserowa to bardzo trwała metoda depilacji . Wystarczy jeden zabieg, aby znacząco zmniejszyć liczbę niechcianych włosków. Wystarczy kilka zabiegów, aby na zawsze trwale usunąć niechciane włoski.

Wysoki komfort zabiegu

Laser ten wyposażony jest w specjalny system chłodzący. Dzięki temu depilacja laserowa jest praktycznie bezbolesna. Indywidualnie dostosowana wiązka lasera nie uszkadza skóry.

Depilacja laserowa to najlepszy sposób pozbycia się zbędnego owłosienia. Stosowanie najnowszych rozwiązań technologicznych jest gwarancją bezpieczeństwa dla skóry, ale też trwałości i szybkości przeprowadzania zabiegu.

Depilacja laserowa jest też dobrą metodą, dla osób, które walczą z nieestetycznym problemem jakim są wrastające włoski.

Najskuteczniejsza metoda depilacji- depilacja laserowa

Wiosną powinniśmy zatroszczyć się o naszą skórę i przygotować się na czas urlopów. Należy nie wolno zapominać o właściwym natłuszczeniu skóry, ponieważ niskie temperatury oraz przesuszone, ciepłe pomieszczenia negatywnie oddziałują na nasza skórę. Wiosenne miesiące, to też doskonały moment na depilację laserową, która daje gwarantuje gładka gładką skórę, bez włosków. Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu, aby uzyskać maksymalny efekt należy wykonać kilka zabiegów.

Depilacja laserowa cieszy się ogromną popularnością. Metoda ta umożliwia trwale zlikwidować niechciane owłosienie i cieszyć się idealnie gładkim ciałem, bez wrastających włosków i nieestetycznych podrażnień.

Decydując się na taki zabieg, warto poszukać gabinetu z nowoczesnym sprzętem i właściwie wyedukowanymi specjalistami. Polecany jest laser Palomar Vectus.

Palomar Vectus to najnowocześniejszy laser, a to gwarantuje, że zabieg depilacji laserowej jest bezpieczny, gdyż moc lasera, dzięki czytnikowi melaniny dostosowana jest do rodzaju skóry. Laser ten wyposażony jest także w nowoczesny system chłodzenia, który poprawia komfort zabiegu. Ogromną zaletą są także dwie soczewki, większa wpływa na krótki czas zabiegu, nawet przy depilowaniu dużych partii ciała.

Trzy miesiące przed zabiegiem nie powinno się usuwać owłosienia w sposób mechaniczny – . Zaleca się stosowanie w tym okresie jednorazowej maszynki do golenia oraz pianki. Przeciwwskazaniem do wykonania depilacji laserowej jest ciąża. Po zabiegu przez jakiś czas nie powinno się zażywać kąpieli słonecznych.

Depilacja laserowa to gwarancja idealnie gładkiego ciała. Pozwala ona pozbyć się problemów, takich jak wrastające włoski i pojawiające się zaczerwienienia i podrażnienia. Wiosna to dobry czas na depilację laserową.

Depilacja Toruń

Strona używa cookies
Ok