Fryzury ślubne – inspiracje

Własną fryzurę ślubną będziesz pamiętać przez długie lata, stąd też powinna być ona naprawdę oryginalna. Możesz poprosić swojego fryzjera o eleganckie zapięcie, komponujące się z kształtem Twojej twarzy, bądź też zdecydować się na nieustannie modne loczki podpięte wytworną klamerką z różnokolorową ozdobą. Najbardziej kluczowe jest, aby Twoja fryzura na ślub była komfortowa i pasowała do równie pięknej sukni ślubnej. Jeżeli masz długie włosy, uwolnij swoją wyobraźnię – masz okazję przygotowania ciekawej plecionki, stylowego warkocza wokół głowy, połyskujących fal jak i szalenie modnej w tym roku asymetrycznej fryzury. Przy włosach o średniej długości również masz możliwość zaszaleć aczkolwiek wachlarz możliwości jest bardziej ścisły. Tutaj doskonale sprawdzą się ponętne koki, czy delikatne spięcia przystrojone malutkimi błyskotkami. Elementy dekoracyjne najbardziej efektywnie prezentują się jednak na krótkich włosach. Nie możesz wykonać z nich żadnej zawiłej fryzury, natomiast swobodnie masz możliwość dobierać uwydatniające Twoją urodę dodatki.

Misję w celu znalezienia idealnej fryzury ślubnej rozpocznij z dużym wyprzedzeniem. Przeglądaj katalogi w salonach fryzjerskich u fryzjera, i strony www, na których znajdziesz bardzo dużo inspiracji. Doradzimy Ci co jest na topie w tym sezonie. Wskażemy również jak wykonać naturalny kwiatowy wianek dla Panny Młodej – prawdziwy hit w fryzjerstwie ślubnym. Odkryjesz swój styl i oczarujesz swojego przyszłego męża szykowną fryzurą ślubną. Nie będzie mógł się doczekać, aż obieca swoją wierność tak cudownej kobiecie.

Zakochaj się w weselnych kokach

Niezmiennie w modzie weselnej rządzą koki i górne upięcia włosów. Prezentują się elegancko na każdej głowie. Dlaczego Panny Młode dobierają taki rodzaj fryzury ślubnej? Łatwo wyjaśnić ten fenomen – spięcie włosów na górze jest bardzo wygodne i uwidocznia subtelny wygląd kobiety ubranej w stylową suknię ślubną. Kok to oryginalna fryzura ślubna, odpowiadająca każdemu kształtowi twarzy. Spięcie włosów o długiej i średniej długości za każdym razem wygląda efektywnie. Jakie spięcie możemy Tobie polecić? Bardzo ładnie prezentują się włosy zapięte na górze z efektem loczków. Dekoracją do takiej fryzury mogą być lśniące kolczyki i makijaż z gatunku kocie oko. Inną opcją jest luźne spięcie na środku głowy z dodatkiem pereł. Perły wspaniale wypełniają każdą fryzurę ślubną. Innym pomysłem jest fryzura ala Audrey Hepburn. Ta śliczna aktorka umiała kusić mężczyzn. Tu idealnie sprawdzi się połączenie ponadczasowej fryzury ślubnej z subtelnym wiankiem w jasnym kolorze. Przejdźmy teraz do warkoczy i włosów rozpuszczonych.

Długie włosy i fryzura na ślub

Już same rozpuszczone i lśniące długie włosy prezentują się efektownie w kombinacji z białą suknią weselną. Jeżeli myślisz o niewielkim dodatku, zdecyduj się na klamerkę albo też wsuwkę z delikatnym kwiatowym wzorem. Masz szanse upiąć włosy z boku, lub śpiąc je na szczycie głowy. Z długimi włosami posiadasz multum opcji. Najciekawszą z nich jest zapewne warkocz, który jest nie tylko praktyczny ( to faktycznie wygodna opcja którą wybiera co raz więcej Dziewczyn idących do ślubu), ale również niezwykle elegancki. Poproś swojego fryzjera o wykonanie tradycyjnego warkocza francuskiego, jak i nieszablonowej splatanki wokół głowy. Mówiąc o plecionkach, przejdźmy w końcu do ślubnego wianka z kwiatów.

Wianek z kwiatów dla Panny Młodej

Krótkie, średnie czy długie włosy – wianek pasuje do nich wszystkich. To ciekawe rozwiązanie dla dziewczyn, które preferują urokliwy wizerunek i nietypowe dodatki. W tym sezonie najpowszechniejsze są wianki ślubne z prawdziwych kwiatków, które możesz stworzyć bez niczyjej pomocy. Praca nad osobistym wiankiem zajmie Ci trochę czasu, jednak będziesz miała co wspominać już po ślubie. Wianek na głowie Panny Młodej akcentuje młodzieńczy wizerunek i prezentuje się w miarę ponętnie. Na początku dopasuj kwiaty – mogą być te które najbardziej lubisz, drobne, jak i pełniejszych rozmiarów rośliny. Do przygotowania wianka potrzebujesz także drucików o różnych rozmiarach, nożyczek, taśmy obustronnej, tektury, tasiemki i pistoletu na ciepły klej. Z większego druciku wytwarzamy pierścień i na jednym końcu zostawiamy coś w rodzaju oczka, żeby na końcu móc je ze sobą złączyć (pamiętaj, żeby odpowiednio zmierzyć obwód głowy). Doklejamy do niego 1 centymetrową tekturę i okrywamy ją dekoracyjną tasiemką. Następnie pora na właściwą zabawę. Naklej kwiatki w swobodnej kompozycji. Zepnij końcówki drucików i odczekaj chwilę aż klej zastygnie. Urzekające prawda?

Każda Dziewczyna na ślubnym kobiercu marzy o cudownej fryzurze ślubnej. Wyobraź sobie ten moment, kiedy kroczysz po kościele i oczy wszystkich koncentrują się na Tobie. Twój Narzeczony zalotnie uśmiech się z podziwu dostrzegając jak idziesz ku niemu. Ten moment zdarza się tylko raz w życiu, dlatego należałoby zadbać o szykowną fryzurę.

W naszym salonie fryzjerskim obejrzysz mnóstwo inspiracji na perfekcyjną weselną fryzurę. Zarezerwuj pierwszą wizytę i pokaż nam, która z nich jest dla Ciebie stworzona. Zatrudnienia przez nas profesjonalni fryzjerzy perfekcyjnie dostosują fryzurę do Twoich potrzeb. Nie zapomnij o wcześniejszej rezerwacji. Przejdź na naszą stronę i odkryj całkowitą ofertę fryzur ślubnych: Fryzjer Toruń

Strona używa cookies
Ok