Bezalkoholowe wesele tylko z dobrym dj-em

dj na wesele dj na wesela bydgoszcz wodzirej konferansjer

dj na wesele dj na wesela bydgoszcz wodzirej konferansjer

Uroczystość weselna jest szczególną uroczystością rodzinną, która powinna silnie zapisać się w pamięci wszystkich gości. Dobrze by było w sytuacji, gdyby przywoływała przede wszystkim pozytywne skojarzenia. Każda osoba będąca w związku śni o idealnym, wyrafinowanym i porywającym weselu. A mianowicie takim, na jakim wszyscy uczestnicy będą znakomicie się bawić z zachowaniem kultury oraz smakiem do samego końca.

Czy możliwe jest wesele bez alkoholu?

W obecnym czasie na okrągło znajdujemy reklamy zachwalające mocne alkohole, papierosy oraz kolejne używki, przykładowo kawę. Zwłaszcza młode osoby organizując wesele chcą zaspokoić wszystkich, natomiast optymalną drogą mogącą to zrobić jest alkohol. Gdy go dużo pijemy puszczają nam hamulce i po prostu nie dokuczają nam już nieprzyjemne przytyki wujków, krzyk najmniejszych gości oraz fetor petów podnoszący się nad nimi (pomimo iż osobiście nie palimy). Dj na wesele, przemyślne posiłki, przeróżnego charakteru atrakcje oraz dobra atmosfera – to wszystko praktycznie wystarczy. Rozwaga na wymienionych zabawach zdarza się niezmiernie rzadko, lecz od pewnego czasu kilkanaście małżeństw zaczęło zalecać wymieniony zwyczaj. Z jednej strony – z uwagi na najmłodsze dzieci, które nie powinny poznawać krewnych pod wpływem wytrawnych trunków, zaś z drugiej strony – jest to objaw dojrzałości oraz odpowiedzialności.

Mnóstwo osób, nie tylko przynależących do Kościoła rzymskokatolickiego, jest zdania: „fajna uroczystość bynajmniej nie jest uzależniona od liczby wypitego alkoholu” albo „w ogóle nie potrzeba napojów z alkoholem, żeby świetnie biesiadować”. W przypadku wesel jest to tak dziwne, bo w Polsce powyższe okoliczności od zawsze były obficie zakrapiane. Pary, które zdecydowały się istotnie na wesele bez wódki, wina i innych alkoholi, nieraz słyszały nieprzychylne przytyki, odmowę uczestnictwa w zabawie albo określenia „na weselu musi być alkohol? Jak Wy to sobie wyobrażacie?” O ile wynajęcie fachowego wodzireja na przyjęcie nie jest niczym zadziwiającym, to brak trunków – owszem.

DJ na weselu bezalkoholowym

Wyśmienite wesele to zawodowy DJ na wesele z Bydgoszczy oraz ścieżka dźwiękowa przystosowana do gustów przyszłych uczestników. To naturalnie on ustala harmonogram wydarzenia i konstruuje różnorakie niespodzianki. Na przyjęciu bez napojów alkoholowych jest dosłownie niezastąpiony. Słynny DJ to pewność doskonałej imprezy chociażby przez dwa lub trzy dni (wraz z poprawinami). Jakie są jego główne obowiązki? Prócz tego, że jest odpowiedzialny za dobór muzyki, to poszczególne wydarzenie powinno koniecznie być przez niego wystarczająco wcześnie oznajmione i przeprowadzone. Każdy zaproszony gość ma się doskonale bawić, chociażby ten najbardziej cichy. Praca wodzireja zaczyna się niejednokrotnie od pokazania gościom ich siedzeń, natomiast w następnej kolejności – jednocześnie z następnymi zdarzeniami – razem śpiewa z bawiącymi się gośćmi, uczy ich tańca, pokazuje wielorakiego rodzaju animacje. Wszystko to robi w sposób wesoły, lecz absolutnie nie kompromitujący. DJ-wodzirej powinien być „duszą towarzystwa”, przede wszystkim na biesiadach bez alkoholu. Trzeźwi nowożeńcy, krewni i znajomi dużo więcej wymagają i to przez długi okres w przyrównaniu do tych, którzy zaraz na samym wstępie uroczystości są pod wpływem napojów wysokoprocentowych.

DJ na inne imprezy bez alkoholu

Bez alkoholu ma szansę toczyć się sporo konkurencyjnych potańcówek, m. in. wieczory panieńskie imieniny, rocznice ożenku. Zamiast zaprzepaszczać fundusze na spirytus, musujące wino i szampana, wystarczy wykazać się trochę lepszą kreatywnością. Wieczór kawalerski może ciągnąć się nawet parę dni, natomiast w trakcie gry Panna Młoda jest uczona do wykonywania roli wzorowej małżonki. To samo dotyczy wieczorów kawalerskich, podczas których w ogóle nie muszą skakać rozebrane tancerki. Przyjęcia i rozmowy bez napojów alkoholowych są świetną alternatywą dla tych organizowanych w tradycyjnym charakterze. Nierzadko Mężowie wspominają, iż planują bawić się dobrze w czasie ceremonii, natomiast nie tylko następnego dnia chwalić się przyjaciołom ile maksymalnie udało im się wypić. Trunek jest stosowany głównie do tego, żeby „ukrywać” istotne kwestie, przykładowo brak doświadczania satysfakcji ze zdarzenia, przywiązania do rodziny (ewentualnie w ogóle relacji społecznych) lub pejoratywnego percypowania dalekiej kultury. Zazwyczaj ludzie niestety nie chcą się pobierać, bo nie mają środków finansowych na odpowiednią ilość alkoholu oraz tak naprawdę nie doświadczają prawdziwego powodu takiego wydarzenia. Nie chodzi tutaj naturalnie tylko o napoje alkoholowe, bo nakładów związanych ceremonią ślubu i weselem jest wiele więcej.

Chrzciny, narodziny dziecka i pozostałe familijne zabawy bez wódki wina i innych alkoholi nie różnią się właściwie niczym od tych tradycyjnych. W przydzielonym miejscu zapewnia świetną muzykę wybitny DJ, na twarzy przybyłych gości górują uśmiechy, Młoda Para cudownie tańczy w chmurach, oboje rodzice jednej i drugiej strony stoją przejęci. W zasadzie nie ma oszałamiającego alkoholu, przez który zazwyczaj te radosne chwile uchodzą w niepamięć i zastępuje je zawziętość, brak empatii, podłość oraz bójki uczestników.

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej, kliknij tu – www.dj-bydgoszcz.pl

Strona używa cookies
Ok