Dekoracje weselne kościołów Toruń

Dekoracje weselne - swietlne kwiatowe balonowe - dekorowanie sal kosciolow samochodow

Dekoracje weselne - swietlne kwiatowe balonowe - dekorowanie sal kosciolow samochodow

Planowanie ślubu nie ma miejsca, bez planowania dekoracji ślubnych, które będą wszechobecne podczas ceremonii. Ogromny wybór dodatków, jakimi można udoskonalić wystój kościoła, sali czy samochodu, pozwoli na przygotowanie wymarzonej uroczystości. Dekoracje ślubne nie muszą być jednak drogie, ani wyszukane, by były doskonałym elementem wystroju , robiły wrażenie i były miło wspominane przez zaproszonych gości. Najlepiej wybrać takie elementy, które będą pasowały parze młodej i podkreślą charakter imprezy.

DEKORACJE ŚLUBNE DO KOŚCIOŁA

Podstawowym celem dekoracji ślubnych w kościele jest wytworzenie niesamowitego nastroju. Dostosowuje się je do wnętrza budynku, by mogły podkreślić piękno i wyjątkowość ceremonii ślubnej, trzeba pamiętać, że nie może być ich przesadnie dużo, by nie zakłócały wizerunku świątyni. Dekoracja kościoła opiera się przede wszystkim na dekoracji drogi do ołtarza, samego ołtarza oraz bocznych naw. W tym przypadku najbardziej sprawdzają się świece, kwiaty i szarfy.

Świeczki, świeczniki, latarenki

Świece nadają wnętrzu niepowtarzalny klimat, szczególnie w półmroku dominującym w kościele. Dobre rozplanowanie miejsc, pozwoli na niezwykłe oświetlenie wystroju. Należy jednak pamiętać, by były one poukładane z głową, aby nie przeszkadzały gościom w swobodnym przemieszczaniu się oraz nie stwarzały zagrożenia. Dostępnych jest wiele wspaniałych świeczników i latarenek, które nie tylko dodadzą uroku wystrojowi, ale też ochronią przed ściekaniem wosku.

Wstęgi, szarfy, chodniki

Przeważnie wstęgi i szarfy wykonuje się z satyny lub tiulu. Rozwiesza się je wzdłuż ławek, aby ukształtować korytarz, którym para młoda przejdzie do ołtarza lub przy samym ołtarzu. Szarfy mogą być nieozdobione, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by dodatkowo przystroić je kokardami, kwiatami lub innymi ozdobami.

Dodatkowo przejście do ołtarza można wyłożyć dywanem lub chodnikiem, który udoskonali wygląd przejścia i nada mu eleganckiego stylu. Zazwyczaj takie dywany są w kolorze czerwonym lub białym.

Bukiety, kwiaty, płatki kwiatów

Kwiaty i bukiety mają szerokie zastosowanie. Będą odpowiednie we wszystkich miejscach, które para młoda zamierza ozdobić. Trzeba też pamiętać, że lepiej zdecydować się na mniejszą liczbę kwiatów żywych i nie stosować sztucznych. Kwiaty będą dobre przy ławach oraz przy ołtarzu. Co raz częściej rozsypuje się płatki kwiatów w przejściu do ołtarza. Warto nie przesadzać z ilością dodatków. Płatki i dywan jednocześnie mogą stać się przesadą.

Kwiatowe pergole

Pergole są kwiatowymi łukami wyłożonymi kwiatowymi kompozycjami, które można ustawić nie tylko w kościele. Taka dekoracja na ślub uświetni też wystrój sali albo będzie ciekawym tłem do zdjęć weselnych. Niestety, jest to dość kosztowna ozdoba.

DEKORACJE WESELNE NA SAMOCHÓD

Dekorując samochód też można popisać się pomysłowością. By ten pomysł nie kończył się na wynajęciu specjalnego auta, można je także ozdobić różnego rodzaju spersonalizowanymi dodatkami.

Puszki, wstążki, kwiaty

Wciąż do najbardziej popularnych ślubnych ozdób na samochód należą puszki, wstążki oraz kwiaty. Puszki przypina się do tyłu auta i są one osiągalne w wielu kolorach i wzorach i mogą mieć ciekawe nadruki. Równie wysokim zainteresowaniem ciągle cieszą się też wstęgi na maskę samochodu, które można udekorować kwiatami, kokardami, koralikami nawet balonami i innymi drobnymi ozdobami.

Tablice rejestracyjne i naklejki

Zarówno tablice rejestracyjne jak i naklejki są dostępne w gotowych i spersonalizowanych formach. Można je zamówić z atrakcyjnymi grafikami ślubnymi, które wpasują się w przewodni motyw uroczystości, a także imionami, datą ślubu, czy zabawnymi tekstami.

DEKORACJE SALI WESELNEJ

Dekoracje ślubne, które ozdobią salę weselną, są szczególnie ważnym elementem, który trzeba wybrać, organizując ślub. Głównym priorytetem jest dekoracja stołów, a później otoczenia i części wyznaczonej do tańca. Znaczącą rolę spełniają tu często kompozycje kwiatowe, choć w bardziej nowoczesnych projektach, świetnie sprawdza się także aranżacja świateł scenicznych, które stworzą niesamowitą atmosferę. Wszystko zależy od interesującego parę młodą motywu przewodniego.

Otoczenie

Dekoracja otoczenia zazwyczaj opiera się na przewodnim motywie wesela. Inaczej zostanie udekorowana z uwagi na miejsce uroczystości, inaczej w stosunku do pory roku i upodobań pary młodej. Każdy z tych elementów musi wzajemnie łączyć się tak, by utworzyć niepowtarzalny klimat. W tym przypadku istotny jest dobór oświetlenia, kwiatów, dekoracyjnych materiałów oraz wszelkich podwieszanych dodatków np. balonów, girland, czy papierowych kul.

Stoły

Stół z reguły ma najwyższą liczbę dekoracji weselnych, dlatego przygotowanie go wymaga dbałości o szczegóły. Wśród najważniejszych dekoracji na stół są nie tylko winietki, piękne serwetki, czy zastawa stołowa. Znajdują się tam również drobne podarunki dla gości, bieżniki i obrusy, świece i aranżacje kwiatowe. Dostępne są także śmieszne dodatki, jak na przykład regulamin weselna, menu albo podziękowania.

Krzesła

W przypadku krzeseł najpopularniejszą dekoracją na ślub są pokrowce, jakie dobiera się pod względem kolorów i wzorów. Dodatkowo istnieje wiele ofert kokard, wstążek, ciekawych zawieszek, drobnych girland, świateł oraz oczywiście kwiatów, do przystrojenia siedzeń dla pary młodej oraz dla gości.

Dodatki

Wśród wielu dodatków, często dostępna jest też księga gości na specjalne życzenia oraz plakaty i ankiety, które będą doskonałą pamiątką. Z kolei fotobudka uświetni zabawę weselną, dzięki śmiesznym rekwizytom do fotografii. Ofert z dekoracjami weselnymi jest dużo i z pewnością każda para znajdzie coś w swoim guście.

Dekoracje weselne Toruń

Strona używa cookies
Ok