Wynajem autokarów – jak zorganizować wycieczkę

http://www.syngen.com.pl/motoryzacja/wynajem-autokarow-jak-zorganizowac-wycieczke-szkolna/

Wynajem autokarów Toruń - przewozy autokarowe

Wyjeżdzasz? Co sprawdzić przy wyborze przewoźnika?

Najważniejszym aspektem każdej wycieczki jest wynajem autokaru. Na co zwrócić uwagę przy wyborze firmy przewozowej ? Aby nie zgubić się w gąszczu ofert, sprawdź na co zwrócić uwagę zanim wynajmiesz autokar.

ZAREZERWUJ BILET ON-LINE

Coraz więcej firm przewozowych ma opcję rezerwacji biletów on-line. Jest to bardzo wygodny sposób na organizację podróży. W wygodny sposób możesz zorganizować wycieczkę sobie i innym. Żeby to zrobić musisz mieć tylko komputera lub tableta oraz dostępu do internetu. Po dokonaniu rezerwacji internetowej najczęściej otrzymujesz plik pdf, czyli e-bilet, który możesz wydrukować, lub pokazać kierowcy w wersji elektronicznej. E-bilet jest bardzo wygodny, ponieważ nie musisz go drukować.

Dużą zaletą rezerwacji biletów przez internet (szczególnie z wyprzedzeniem) jest szansa na zniżki. Wiele firm oferujących wynajem autokarów oferuje bilety w promocyjnej cenie dla klientów, którzy rezerwują bilety przez internet. Jeżeli zatem planujesz wyjazd, koniecznie sprawdź, czy wybrana przez ciebie firma przewozowa oferuje internetową sprzedaż biletów.

SPRAWDŹ, JAKIM AUTOKAREM POJEDZIESZ

Przy planowaniu wielogodzinnej podróży, istotnym aspektem będzie komfort pojazdu autobusu, którym będziemy podróżować. spróbuj upewnić się, czy wybrana przez nas firma przewozowa zagwarantuje nam komfortową podróż. Coraz więcej firm przewozowych udostępnia na swoich stronach internetowych zdjęcia wyposażenia swoich pojazdów- upewnij się, że będziesz miał wygodną podróż! Upewnij się, czy siedzenia mają regulowane oparcie, czy jest wystarczająco dużo miejsca na nogi. Może się to okazać ważne szczególnie w razie długiej podróży- będziesz mógł się zdrzemnąć , dzięki czemu podróż minie ci o wiele szybciej Nie ma nic gorszego, niż {długa podróż w niekomfortowych warunkach}

następnym bardzo ważnym aspektem wyposażenia każdego wynajmowanego autokaru jest klimatyzacja. Spróbuj zatem sprawdzić, pojazdy są w nią wyposażone. Długa podróż nieklimatyzowanym pojeździe lub marznięcie bez ogrzewania to również istotny czynnik długiej podróży.

Kolejnym niezbędnikiem w każdym dalekobieżnym autobusie jest wbudowana toaleta. Jest to szczególnie istotne szczególnie kiedy wynajmujesz autokar na wycieczkę szkolną. Dzięki autobusom z toaletą na pokładzie, zapewnisz swoim podopiecznym nieograniczony dostęp do łazienki, dzięki czemu unikniesz przedłużających podróż postojów.

Jeśli należysz do osób, które ciężko znoszą dalekie podróże czy wybrany przez ciebie pojazd pozwoli ci na zrelaksowanie się przy ulubionym serialu, bądź zaproponuje projekcję swojego. Dzięki wyposażeniu autokarów w gniazdka będziesz mógł także wykorzystać produktywnie czas i np. nadrobić zaległości w pracy oczywiście tylko wtedy, gdy nie zapomnisz zabrać ze sobą ładowarki!

SPRAWDŹ, CZY TO BĘDZIE BEZPIECZNA PODRÓŻ

Dla wielu z nas długa podróż to także duży stres, szczególnie jeśli jesteś organizatorem wycieczki. Daleka droga dla wielu z nas nie należy do przyjemności. Dlatego przed drogą upewnij się, że kierowcy wybranej przez ciebie firmy oferującej transport zostali odpowiednio przeszkoleni. Zwróć uwagę, czy kierowcy zmieniają się podczas jazdy.. Warto wiedzieć, że kierowca, który prowadzi pojazd przez 4,5 godziny, jest zobowiązany do skorzystania z minimum 45 minut przerwy. Oczywiście nie musi on wykorzystać tej przerwy w trakcie jednego postoju: przerwa może być podzielona na krótsze pauzy.. Jeżeli podczas podróży zauważysz, że kierowca zbyt długo prowadzi pojazd i nie ma zmiennika, to znak, by nigdy więcej nie korzystać z usług danego przewoźnika. Sprawdź najlepiej jeszcze przed rezerwacją biletów, czy wybrana przez ciebie firma transportowa respektuje podstawowe zasady bezpieczeństwa oraz czy jej kadra jest odpowiednio przeszkolona. Nawet jeśli jest duża różnica w cenie, a nie mamy gwarancji, że wybrana przez nas firma wynajmująca autokary zapewni nam bezpieczny przejazd, lepiej zapłacić za bilet trochę droższy i nie obawiać się czy, kierowca wiozący nas w daleką podróż nie będzie przysypiał za kierownicą ze zmęczenia. Pamiętaj, że najważniejsze jest twoje bezpieczeństwo i komfort.

ZOBACZ, CZY INNI POLECAJĄ TĘ FIRMĘ

W poszukiwaniach firmy wynajmującej autokary warto przejrzeć opinie innych klientów Dzięki temu będziesz pewien, że wybrałeś odpowiednią firmę. Pamiętaj, że nie wszystko wygląda w rzeczywistości tak jak w internecie

Dalekie wycieczki często prócz relaksu bywają powodem do stresu. Kiedy źle wybieramy przewoźnika i jesteśmy zmuszeni przetrwać wiele godzin w ciągłym dyskomforcie, jazda staje się męką. Powyższy miniporadnik może wydać się niektórym dosyć oczywisty, jednak czasami bardzo łatwo przeoczyć podstawowe kwestie. Komfort w podróży ma znaczenie dlatego należy dobrze przemyśleć wybór przewoźnika.

Strona używa cookies
Ok