Przewozy autokarowe Toruń – Koszty

przewozy autokarowe Toruń wynajem autokarów cena

przewozy autokarowe Toruń wynajem autokarów cena

Współcześnie autokary charakteryzują się najwyższą jakością, jeśli chodzi o potrzeby pasażerów. Najnowsze autokary wyposażone są w wiele dóbr oddziałujących na komfort podróży.

Autokary mają w standardzie ergonomiczne fotele, klimatyzację i toaletę. Zwykle dostępny jest także barek i telewizor. Co raz częściej są też indywidualne nawiewy powietrza i oświetlenie, gniazdko, port USB i WiFi.

AUTOKAR W PODRÓŻY

Autokary obsługują w dużej mierze wycieczki krajowe oraz zagraniczne. Szczególnie w przypadku tras zagranicznych trzeba liczyć się z wielogodzinną jazdą, z tego powodu autokary projektuje się z troską o wygodę pasażerów. Autokary w Polsce mają świetne dalekobieżne połączenia w kraju, a także kursują po Europie zachodniej oraz wschodniej. W trakcie dalekich tras urządzane są również postoje. Dzięki nim podróżujący mogą na moment rozprostować nogi, wyjść, zaczerpnąć powietrza, udać się za potrzebą albo zjeść.

Aby zapewnić absolutny komfort w autokarze możliwa jest obecność pilota, który zadba o pasażerów, a w trakcie podróży opowie o mijanych miejscach.

WYNAJEM AUTOKARÓW

Wycieczki krajowe czy zagraniczne to nie jedyny cel autokarów. Przewoźnicy mają w swoich ofertach wynajem autokaru na wyjątkową okoliczność. Sprawdzają się w potrzebie przetransportowania większej liczby osób. Wynajem sprawdzi się w przypadku imprez zorganizowanych, do których należą wesela, czy wyjazdy rekreacyjne. Dużym popytem cieszą się również przy organizacji delegacji biznesowych. Wynajem autokaru to również dobry transport wycieczek szkolnych, na kolonie i na zawody sporotowe.

BEZPIECZNY AUTOKAR Z DOŚWIADCZONYM KIEROWCĄ

Najważniejszą cechą, na którą stawia wynajem autokarów jest bezpieczeństwo. Co roku zachowuje się dbałość o stan techniczny, pojazdów oraz planuje się inwestycje zakupu nowej floty autokarów. Korzystanie ze stosunkowo nowych pojazdów gwarantuje przyjemność podróżowania.

Bardzo dużą zaletą jest to, że wynajem autokaru, to także wynajem kierowcy. Każdy z nich jest wysoko wykwalifikowanym pracownikiem, a ich zdolności popierają cykliczne testy. Zasadnicze są także wykonywane badania zdrowotne, dopuszczające do wykonywania pracy. Selekcję odpowiedniej kadry dogląda wybrany kierownik transportu. Oznacza to możliwość wysokiej standaryzacji obsługi klientów, a wynajem autokaru, łączył się z najwyższą jakością.

Aby wyjazd przebiegał bezpiecznie i sprawnie autokary posiadają wytyczoną przepisami liczbę kierowców. W trakcie wymagających tras, kierowcy się wymieniają i dbają o osobisty wypoczynek, by móc odpowiedzialnie kierować pojazdem. Doświadczenie pracowników przekłada się na świetną orientację w terenie i znajomość zamiennych tras, co wpływa na bezproblemową podróżą.

Obecna technologia wpływa na większą dostępność. Nie opiera się już tylko na kupowaniu biletu, czy wynajmu autokaru online, ale także obserwowania autokarów dzięki GPS. To także jest elementem wzniesienia bezpieczeństwa.

JAK DOBRZE WBRAĆ AUTOKAR

?

Wybór autokaru powinien zależeć od formy wyjazdu, jego długości i liczby osób. Najprostszym przelicznikiem jest ilość dostępnych miejsc. W przypadku autokarów wysokopokładowych ich ilość średnio wynosi od 32 do 64 miejsc. Autokar niskopokładowy zmieści od 18 do 30 siedzeń. Oferowany jest także wynajem autobusów na wyjazdy z liczbą do 10 pasażerów. Największe autokary piętrowe (od 70 do nawet 86 miejsc) jeżdżą zwykle w dalekie trasy.

Należy też poznać stan techniczny wynajmowanego pojazdu. Dokumenty związane z dopuszczeniem autobusu do jazdy, są ogólnodostępne. Warto też rozeznać się, czy ma wszystkie potrzebne elementy wyposażenia przykładowo gaśnicę i apteczkę.

Przydatne będą także opinie wcześniejszych klientów, wyszukane w internecie.

CENA WYNAJMU AUTOKARU

Analogicznie do doboru autokaru, koszt za wynajem określa kilka czynników. Do wielkości autokaru trzeba dorzucić takie składniki jak ilość kilometrów, miejsce podstawienia autokaru, trasa z podaniem punktów noclegowych oraz czas pracy kierowcy. Warto pamiętać o zaplanowaniu drobniejszych wydatków jak opłaty za autostrady czy płatne parkingi. Oczywiście można także liczyć na zniżki. W branży turystycznej najlepsze oferty dotyczą podróży planowanych z wyprzedzeniem. Wczesna rezerwacja pomaga lepiej zaplanować podróż. Na promocje mogą też liczyć stali klienci. Wielokrotne korzystanie z usług tych samych firm, daje możliwość negocjacji cen.

Strona używa cookies
Ok