Technologia LED w zasięgu ręki

Wzrost popularności ekranów LED jest związany z nowoczesnymi formami reklamy. Zmiany jakie możemy zaobserwować w marketingu wpłynęły na to, że wielkoformatowe ekrany LED stały się produktem numer 1 na całym świecie. Już teraz rozrywce na wysokim poziomie towarzyszą innowacyjne ekrany LED, wyposażone w wydajne diody świecące milionem żywych kolorów. Na żadnej imprezie nie może zabraknąć ekranów diodowych, które umożliwiają nam wyświetlanie filmów, zdjęć, animacji i reklam w bardzo wysokiej jakości. Nasza firma oferuje zewnętrzne ekrany LED i wewnętrzne ekrany LED w przystępnej cenie i sprawdzonej trwałości.

Ekrany LED to urządzenia wizyjne , które dostępne są w różnych konfiguracjach. W zależności od wymagań mogą być zainstalowane na stałe, lub jednorazowo, na każdej imprezie, nawet w trudnych warunkach pogodowych. Każdy ekran diodowy złożony jest z osobnych modułów, które połączone razem tworzą jednakowy wyświetlacz diodowy w technologii RGB lub SMD. Ze względu na zastosowanie technologii LED, emitują obraz w wysokiej jakości, dobrze widoczny w w ciemności, jak i przy dużym natężeniu światła dziennego. Produkowane przez nas ekrany LED są odporne na trudne warunki atmosferyczne, na negatywny wpływ promieni słonecznych, wilgoć i kurz.

Zewnętrzne ekrany LED charakteryzują się wyższym wskaźnikiem luminancji, który mieści się w granicach od 3500 cd/m² do 12000 cd/m². Wynika to z faktu oddziaływania na obraz promieni słońca, które mogą wpłynąć na zły odbiór wyświetlanej treści. Właściwość parametru mocy świetlnej dla wewnętrznych ekranów LED jest znacznie mniejsza i wynosi od 500 cd/m² do 1500 cd/m².

Ekrany LED to doskonałe urządzenie na imprezy masowe. Idealnie odnajdują się także w roli nośnika reklamy. Montowane przy zatłoczonych ulicach zapewniają wzrost popularności reklamowanych na nich produktów. Nasza firma, jako producent ekranów LED, tworzy produkty jedynie z zaufanych i solidnych komponentów, które sprawiają, że nasze ekrany doceniane są przez wielu odbiorców. Zobacz co możemy Ci zaoferować.

Więcej o ekranach LED przeczytasz na naszej stronie internetowej – producent ekranów LED.

Strona używa cookies
Ok