Jaki ekran LED wybrać? Wielkość, jasność i jakość

profesjonalna obsługa imprez wynajem ekranów LED sprzedaż telebimów

profesjonalna obsługa imprez wynajem ekranów LED sprzedaż telebimów

Telebimy od pewnego czasu są niezmiennym elementem lokalnej architektury. Obszary, w których są wstawione, nabierają kompletnie odmiennego charakteru. Są częściej zwiedzane, a informacje szybciej są zachowywane w pamięci przez przypuszczalnych Nabywców. Technologia LED z całą pewnością posiada wiele walorów, ale wcale nie należy do najtańszych. Warunki pogodowe nie działają w jakikolwiek sposób na widoczność ekranu LED, ani na możliwość emitowania poprzez niego spotów. Niektóre są naprawdę bardzo jasne, że można się im przypatrywać z odległości co najmniej 40 metrów. Dodatkowo światło ogólnie rzecz ujmując nie stanowi istotniejszego kłopotu – reklamy są świetnie widoczne. Dzięki użyciu ochrony IP 65 ekrany LED odpowiednio pracują w czasie zawiei, gradu bądź ulewy. Aktualnie są używane jako fundamentalny sposób do udostępniania rozmaitych informacji, np. treści promocyjnych, kursów walut lub wyników sportowych. Jako pionierskie narzędzie marketingowe ekrany LED stały się wprost nieuniknione.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie lub wynajmie ekranu LED?

Wiele małych rzeczy stało się wielkimi właśnie dzięki reklamie – to kwestia niewątpliwa. Żeby podnieść sprzedaż, przykładowo rozwinąć grono statecznych Nabywców oraz przyciągnąć nowo-powstałych, powinniśmy bezwarunkowo wybrać metodę promocji. Firmy, które mogą wydać o wiele więcej pieniędzy, będą umieszczały spoty marketingowe na wysokich ekranach LED albo zachwalać swoje produkty w TV. W jaki sposób właściwie wygląda kwestia z telebimami? Czy wynajem ekranów jest dzisiaj istotnie taki dochodowy? W jaki sposób ma się sytuacja z ekranami LED z perspektywy technicznej? Co zrobić, by po dłuższym czasie (przykładowo po wielu latach) prezentował się jak nowy? Mówiąc w skrócie nie ma możliwości w kilku słowach odpowiedzieć na wszelkie pytania, gdyż pewne kwestie znają jedynie osoby znakomicie znające branżę.

Rozważając nabycie albo najem ekranów LED, należy zwrócić uwagę na kilka fundamentalnych spraw, jakie mają ogromny wpływ na jego pracę po dłuższym okresie. W sumie nie chodzi jedynie o wartość oraz klasę, na jakie w pierwszej chwili zwracają uwagę konsumenci.

Klasa diod, z jakich został wyprodukowany telebim

Powyższy element orzeka o żywotności ekranu, jego czystości i… kosztowności. Wyświetlacze ledowe niesamowicie tanie są zawsze stworzone z chińskich diod, które posiadają niezmiernie niską jasność i potrafią wywoływać mnóstwo kłopotów podczas napraw. Prócz tego niejednokrotnie widać przebarwienia wyświetlacza, które są zwyczajnie rozbieżnością temperatur, jaka występuje w diodach o bogatych barwach. Dużo bardziej przychodowy jest dzisiaj wynajem ekranów LED, które są przygotowywane w Tajwanie. Ogólnie rzecz ujmując nie łudźmy się jednak – najrzetelniejsze ekrany LED są konstruowane w Stanach i Japonii.

System instalowania pojedynczych diod

Istotne jest również to, czy są nakładane ręcznie czy przemysłowo. W pierwszym przypadku trzeba mieć na względzie to, iż odrębne diody potrafią się „przepalić” i będą zanikać. W efekcie na ekranie LED będą zauważalne czarne punkciki, zaś renowacja także nie zalicza się do najwygodniejszych. Diody montowane maszynowo mówiąc w skrócie nie wyrządzą nam owych kłopotów.

Wyrazistość ekranu LED

W zasadzie nie może być zależna od czynników zewnętrznych, np. ciepłoty powietrza albo słońca. Intensywność na poziomie 5.000-7.000 cd wystarczy, aby móc puszczać spoty w którychkolwiek warunkach, chociażby w czasie dynamicznych deszczów.

Oprogramowanie do ekranu LED

Należy bezwzględnie zerknąć na oprogramowanie, z wykorzystaniem którego będziemy mieli możliwość wnosić modyfikacje na telebimie, a konkretniej prezentować kolejne treści promocyjne, układać je w wybranej kolejności etc. Doskonale by było, jeżeliby ekranem LED można było operować na odległość (czyli poprzez Internet). Jednym z najlepszych programów jest oczywiście Screen Show przedsiębiorstwa Revolution-Tech. Można podczas jego stosowania tworzyć rzeczywiście rozbudowane konfiguracje reklam, co zarówno dla firmy wypożyczającej ekran LED, jak i dla najemcy, jest niesamowicie istotne.

Kupić ekran LED czy lepiej go wynająć?

Całość zależy od tego, w której okolicy będzie zamontowany, jaką będzie posiadać wielkość oraz klasy. W przypadku kiedy zapłacimy za chiński ekran LED, to z pewnością powinniśmy mieć na względzie to, że będzie domagać się sporej liczby napraw, a w dalszej kolejności – sporych wydatków. Ekran LED posiada dużą przewagę nad klasycznymi wewnętrznymi przekaźnikami informacji, przykładowo billboardami. Inna jest zwyczajnie percepcja obrazu. Kupujący mocno kierują uwagę na pomysłowe treści reklamowe, które zajmują porównywalnie jak obrazy w kinie. Dla pewnych osób cena wynajęcia telebimu będzie z pewnością odpłatnością zaporową, zaś na wzniesienie telebimu należy posiadać specjalistyczne pozwolenie (absolutnie nie można umieścić takiego wysokiego obiektu „obojętnie gdzie”). Należałoby wspomnieć, że monitory LED w ogóle nie mogą być montowane wertykalnie do jezdni, bowiem oślepiają swoją jasnością kierowców – są w takiej sytuacji rozpatrywane troszkę jak niebezpieczeństwo. Warto jednak nabyć lub pożyczyć doskonałej jakości ekran LED, bowiem Odbiorcy w przytoczonym przypadku dużo lepiej pamiętają treści reklamowe. A firmy dużo lepiej płacą za projekcję materiałów, bo oddziałuje to na sprzedaż.

Jeżeli jesteś zaintrygowany zaprezentowaną formą promocji, wejdź w odnośnik znajdujący się w tym miejscu – Wynajem ekranów

Strona używa cookies
Ok