Wyjątkowe ogrody i profesjonalne realizacje

Firma SeedArt to specjaliści w dziedzinie projektowania ogrodów. Nasze projekty charakteryzują się detalizmem i nowoczesną elegancją. Projektowanie ogrodów to dla nas coś więcej niż praca. To sposób na życie, dlatego też w każdy projekt wkładamy całe serce. Wykorzystujemy nietuzinkowe pomysły i wdrażamy je w życie. Firma projektująca ogrody Seedart to perfekcjoniści w każdym calu.

Firma ogrodnicza SeedArt oferuje:

  • projektowanie ogrodów;
  • zakładanie ogrodów;
  • zakładanie trawników;
  • projektowanie i tworzenie nawierzchni z kostki brukowej;
  • pielęgnacja zieleni w ogrodzie;

Profesjonalne projektowanie ogrodów

Projektowanie ogrodów to nie lada wyzwanie. Najpierw zapoznajemy się z potrzebami naszych Klientów, aby w dalszym kroku móc dopasować do nich idealną stylistykę i kolorystykę ogrodu. Naszych Klientów staramy się traktować wyjątkowo, dlatego też każdy, zaprojektowany przez nas ogród cechuje się indywidualizmem i oryginalnością. Przy projektowaniu ogrodów zwracamy uwagę na takie czynniki jak wiedza o roślinach i zaangażowanie w prowadzenie ogrodu, wykorzystanie przestrzeni, wymiary i stan działki, oraz preferencje Klientów. Precyzyjne pomiary i szczegółowa analiza stanu podłoża i nasłonecznienia działki pozwala nam na zaprojektowanie ogrodu, który będzie idealnie pasował do Państwa gustu.

Prace ogrodowe

W fazie projektowania ogrodu tworzymy jedynie wizję, którą szybko staramy się urzeczywistnić. Zanim rozpoczniemy budowanie ogrodu dla Ciebie, korzystając z profesjonalnego sprzętu zniwelujemy nierówności w terenie i wyposażymy glebę w niezbędne składniki mineralne. Na gotowym terenie stworzymy takie elementy ogrodu jak oczka i kaskady wodne, rabaty kwiatowe, skalniaki, mini boiska sportowe, place zabaw dla dzieci, a nawet tarasy. Tworzone przez naszą firmę ogrodniczą ozdoby do ogrodu opierają się na naturalnych surowcach, takich jak drewno, kamień czy skała. Tworzymy także profesjonalne instalacje wodne, dzięki którym w łatwy sposób dostarczysz swoim roślinom ogrodowym wodę, potrzebną im do odpowiedniego wzrostu. Zbudujemy Twój ogród od A do Zi to w mgnieniu oka.

Zakładanie trawników przy domach i w przestrzeni publicznej

Nasza firma ogrodnicza specjalizuje się także w zakładaniu trawników. Zbudujemy dla Państwa atrakcyjny i zielony trawnik na dowolnej powierzchni – przed domem, przed firmą, w parku, w przestrzeni publicznej czy na boisku sportowym. Trawnik możemy założyć na dwa, różne sposoby – tradycyjny, czyli z siewu i nowoczesny, znacznie szybszy, z rolki. Sami tworzymy mieszanki traw, które najlepiej przyjmą się w danym ogrodzie. Trawnik z rolki to idealna opcja dla osób, które nie będą miały czasu na bieżące podlewanie i nawożenie swojego trawnika. Z kolei trawnik z siewu to perfekcyjne rozwiązanie dla osób, które marzą o pięknym trawniku na długie lata.

Nawierzchnie z kostki brukowej

Kostka brukowa jest materiałem budowlanym, który cieszy się w ostatnim czasie ogromną popularnością. Budowane z niej nawierzchnie są trwałe i niezwykle eleganckie. Firma ogrodnicza SeedArt jest ekspertem w budowaniu nawierzchni z kostki brukowej. jesteśmy w stanie stworzyć nawierzchnię od dowolnym wzorze i odpowiednio dostosować kolor który będzie pasował do otoczenia. Stworzymy dla Państwa nawierzchnie z kostki brukowej, takie jak: posadzki ogrodowe, drogi dojazdowe, podjazdy i ścieżki.

Pielęgnowanie ogrodów

Jako profesjonalna firma ogrodnicza zaopiekujemy się Twoim ogrodem. Świadczymy usługi ogrodnicze, które polegają przede wszystkim na nawożeniu, podlewaniu i przycinaniu roślin ogrodowych. Na dodatek kosimy trawę, sprzątamy i odśnieżamy ogrody, a także zabezpieczamy rośliny przed mrozem w okresie zimowym. Zawsze mogą się Państwo zdać na naszą pomoc w zakresie utrzymania ogrodu.

Posiadamy maszyny i środki ochrony roślin, dzięki którym możemy świadczyć profesjonalne usługi ogrodnicze. Bogata wiedza w dziedzinie roślin i współpraca z lokalnymi firmami ogrodniczymi, sprawia, że tworzymy ogrody pełne kolorowych i kusząco pachnących kwiatów. Po za tym umiejętność oceny terenu wpływa na wysoką pozycję naszej firmy. Zajmiemy się Twoim ogrodem tak jak należy

SeedArt zaprojektuje dla Ciebie wyjątkowy ogród. Nawet po krótkiej rozmowie jesteśmy w stanie określić Twoje potrzeby i znaleźć dla Ciebie właściwy styl ogrodu. Zrealizujemy Twoje marzenia o idealnym ogrodzie. SeedArt to firma z , której możesz zaufać. Czerpiemy ogromną radość z pracy z naszymi Klientami. Zawsze staramy się o to, aby zaprojektowany przez nas ogród wzbudzał pozytywne emocje. Każdy nasz pomysł jest wyjątkowy, a każda realizacja inspiruje nas do dalszego działania.

Zapraszamy na naszą stronę internetową – projektowanie ogrodów Bydgoszcz

Strona używa cookies
Ok