Pranie ekstrakcyjne skuteczna metoda na czyszczenie tapicerki i dywanów

Pranie ekstrakcyjne - Pranie dywanów - Pranie tapicerki - Skuteczna metoda prania dywanów i tapicerki - Odkurzacz ekstrakcyjny - Czyszczenie dywanów Warszawa - Pranie dywanów Warszawa - Pranie tapicerki Warszawa

Pranie ekstrakcyjne - Pranie dywanów - Pranie tapicerki - Skuteczna metoda prania dywanów i tapicerki - Odkurzacz ekstrakcyjny - Czyszczenie dywanów Warszawa - Pranie dywanów Warszawa - Pranie tapicerki Warszawa

Czy wiesz, że pranie ekstrakcyjne usuwa najbardziej uciążliwe plamy i zanieczyszczenia, zużywając przy tym prawie 100% szkodliwych dla naszego organizmu bakterii i roztoczy? Istotnie, ta skuteczna technika prania chemicznego jest w stanie odnowić pierwotny wygląd choćby najbardziej poplamionemu dywanowi, czy używanej kanapie w salonie. Swoista technologia moczenia zanieczyszczonych nawierzchni dosłownie wchłania brud z głębokich warstw materiału. Rezultaty prania ekstrakcyjnego są zniewalające – ładny zapach i promieniujący wygląd mytych powierzchni. To jeszcze nie koniec! Wskazaną technologią prania chemicznego masz możliwość umyć tapicerkę meblową, tapicerkę samochodową, dywan, jak i schowaną na strychu wykładzinę. Pranie ekstrakcyjne jest wielofunkcyjną procedurą prania zanieczyszczonych nawierzchni kompletnie bezpieczną dla alergików. Mamy możliwość wspomnieć także, że czyszczenie ekstrakcyjne nie działa źle na właściwości czyszczonych materiałów. Wręcz przeciwnie, utrwala je na długi czas.

Istnieje kilka placówek w Warszawie świadczących usługi usuwania zanieczyszczeń technologią prania ekstrakcyjnego. Popularną marką w tej dziedzinie jest Pogromca Brudu. Firma zajmuje się praniem powierzchni tapicerowanych, a Konsumenci nazywają ją najsolidniejszą firmą piorącą w mieście stołecznym. Prawdopodobnie warto zaufać ich rekomendacjom. Równolegle w niniejszym tekście opowiemy tobie na czym konkretnie polega czyszczenie ekstrakcyjne, które preparaty w szczególności sprawdzają się w tej metodzie i co można oczyścić za pomocą tej wielofunkcyjnej metody. Czytajcie dalej!

Na czym polega pranie ekstrakcyjne?

Po pierwsze powinno się zauważyć, że technologia prania ekstrakcyjnego służy do prania takich powierzchni jak dywany, tapicerka meblowa, tapicerka samochodowa i wykładziny. Są to materiały bardzo narażone na wielokrotne zabrudzenia, dlatego też konwencjonalne metody czyszczenia nie zapewniają wymarzonych efektów. Aby w 100% pozbyć się plam z kanapy, czy wykładziny należy wyszorować nie tylko widoczną warstwę materiału, ale również tą wewnętrzną. Pranie ekstrakcyjne pozwala wnikać do głębokich powłok mytych powierzchni, co powoduje, że ta technologia jest wyjątkowo skuteczna. A czym się ona charakteryzuje? W praniu ekstrakcyjnym stosowane są specjalistyczne maszyny, zwane ekstraktorami. Te odkurzacze ekstrakcyjne nawilżają warstwy materiału płynem piorącym. Utrwalony i zaschnięty brud zaczyna się rozcieńczać, po czym maszyna wchłania go z materiału, gwarantując ładny zapach, nieskazitelną czystość i wysoki poziom higieny. Pranie ekstrakcyjne, jako typ prania chemicznego likwiduje nie tylko nowe zabrudzenia, ale również zabrudzenia, które pojawiły się nawet wiele lat wstecz. Po tym fachowym zabiegu piorącym kanapa, czy tapicerka wyglądają jak nowe.

Technologia prania ekstrakcyjnego

W poprzednim akapicie skrótowo scharakteryzowaliśmy samą metodę prania ekstrakcyjnego. Teraz opiszemy Wam jak właściwie przebiega proces prania ekstrakcyjnego, jakie odkurzacze są wykorzystywane w trakcie mycia i jakie preparaty chemiczne są najlepsze. Przed przystąpieniem do usługi czyszczenia ekstrakcyjnego dobrze jest precyzyjnie zanalizować konstrukcję materiału i rodzaj zabrudzeń. Pozwoli to precyzyjniej dostosować płyny czyszczące i obliczyć właściwy czas moczenia, tak aby prany materiał nie uległ zniekształceniu. Potem przechodzi się do etapu moczenia. Ten mechanizm rozkłada zaschnięty brud. Następnym etapem jest odkurzanie. Niezwłocznie po tym powinno się porządnie wysuszyć konkretną nawierzchnię. I gotowe. Wróćmy teraz do wątku płynów piorących i odkurzaczy ekstrakcyjnych. Tutaj pierwsze miejsce zajmuje rozpowszechniona na całym świecie firma Karcher, produkujące domowe i przemysłowe ekstraktory do prania, oraz płyny do mycia chemicznego.

Dlaczego warto skorzystać z metody prania ekstrakcyjnego?

Jak już wspominaliśmy na początku czyszczenie dywanów i tapicerki techniką ekstrakcyjną pozwala zabić nawet ponad 90% szkodliwych bakterii. Na tym wszakże nie kończą się walory tej technologii sprzątania nawierzchni. Pranie ekstrakcyjne usuwa przykre zapachy, na przykład fetor zwierząt domowych, czy zapach potu. Dodatkowo pielęgnuje prany materiał, przywracając kolor i konstrukcję włókien. Pranie ekstrakcyjne jest zwłaszcza polecane alergikom, gdyż eliminuje roztocza i inne elementy generujące reakcje alergiczne. Jest to doskonała metoda prania dywanów i tapicerki meblowej. Co raz częściej poleca się ją także do mycia tapicerki w samochodzie, oraz odkażania materiałów skórzanych (które są szczególnie kłopotliwe w kosmetyce).

Czy masz ochotę na skorzystanie z praktycznej i skutecznej techniki prania tapicerki? Pragniesz ożywić swój poplamiony dywan na wiosnę? Nie ma doskonalszej techniki czyszczenia niż pranie ekstrakcyjne. 100% zadowolenie gwarantowane. Firma Pogromca Brudu zapewnia czyszczenie dywanów, tapicerki meblowej i samochodowej, a także mycie mebli skórzanych w Warszawie, bardziej szczegółowo w okolicach Bielan. Dysponujemy specjalnymi odkurzaczami ekstrakcyjnymi firmy Karcher i specjalnymi płynami czyszczącymi o przyjemnym zapachu. Zapewniamy dojazd do Klienta i wyczerpującą analizę czyszczonych powierzchni. Jesteśmy firmą piorącą rekomendowaną przez sporą liczbę Konsumentów. Skorzystaj z naszych profesjonalnych usług prania już dziś. Wejdź na stronę klikając na zamieszczony obok link: Pranie dywanów Bielany

Strona używa cookies
Ok