Oprawa wizualna uroczystości weselnych

Wytwornica ciężkiego dymu wynajem wytwornicy niskiego dymu obsługa dymownicy

Wytwornica ciężkiego dymu wynajem wytwornicy niskiego dymu obsługa dymownicy

Oprawa muzyczna wesela

Czy razem myślicie o tak niesamowitym pierwszym tańcu, że goście padną z wrażenia i długo go nie zapomną? O aurze przesiąkniętej magią, uwielbieniu w oczach najbliższych oraz swoich? Jeżeli Wasza odpowiedź brzmi twierdząco, z pewnością potrzebujecie wytwornicy romantycznych chmur.

Ślub stanowi jeden z najistotniejszych etapów w życiu – nie da się temu zaprzeczyć. Ogólne przygotowania muszą być idealnie dopracowane w najdrobniejszych szczegółach, bowiem nikt nie zamierza przeżyć w takich okolicznościach jakichkolwiek niedogodności powiązanych, przykładowo z lekceważeniem pijanego dj’a, zniszczonym tortem weselnym lub nienasyconymi gośćmi ze względu na brak dań. Jeśli zdecydowaliśmy się na dj’a, musimy dużo wcześniej zarezerwować sobie u niego termin, podyskutować o tym, jak ma wyglądać oprawa muzyczna podczas tej specjalnej okazji, podpisać umowę (która obejmuje wszelkie niuanse), podtrzymywać z nim bezpośredni kontakt (dobrze byłoby, gdyby był przystępny przez całą dobę) oraz co najważniejsze – określić z wyprzedzeniem scenariusz wesela. Dobrze jest jeśli pojawi się on na nim o wiele wcześniej, by przygotować cały sprzęt. Wytrawny dj nie tylko zadba o atrakcyjną oprawę muzyczną, ale również pociągnie całą uroczystość wypełniając ją oryginalnymi zabawami, tańcami integracyjnymi i oczywiście dostateczną dawką humoru.

Pierwszy taniec „w chmurach”

By pierwszy taniec nabrał unikalnego charakteru, warto zakupić bądź wypożyczyć wytwornicę dymu ciężkiego. Korzystając z niej będziemy świętować w nieprzeniknionych, pięknych chmurach unoszących się przy każdym naszym ruchu. Działanie wytwornicy opiera się w skrócie na schładzaniu dymu, a później przesuwaniu go w stronę ziemi. W urządzeniu musi znajdować się połamany lód bądź wkłady suchego lodu o masie od 4 do 8 kilogramów. Dymownica zaakcentuje większość efektów wizualnych oraz spowoduje, że ów wieczór będzie naprawdę magiczny. Jeżeli poszukujemy takiego sprzętu na własne wesele, powinnyśmy zajrzeć na stronę dj’a Robby’ego. Wybierając go na organizatora oprawy muzycznej można liczyć na unikalny taniec wzorem z filmu „Nieodparty urok” (główne role otrzymali Sarah Michelle Gellar i Sean Patrick Flanery). Można również wpisać w Google słowa „Ciężki dym Warszawa” oraz wyszukać w wynikach propozycje wynajmu takiej wytwornicy. Jest idealna na wszelkiego rodzaju imprezy okazjonalne, przykładowo:

  • dyskoteki
  • imprezy klubowe, np. z okazji urodzin lokalu itp.
  • przyjęcia prywatne, przykładowo „domówki”
  • bankiety służbowe, przykładowo w siedzibie firmy
  • bankiety sylwestrowe
  • wesela w lokalu
  • bale maturalne
  • inne imprezy okolicznościowe, które wymagają unikalnej oprawy wizualnej oraz muzycznej

Oprócz niezwykłych chmur przemieszczających się w trakcie imprezy możemy zaznajomić się z ofertą produkowania syntetycznego śniegu (piany albo baniek mydlanych), wyrzutni serpentyn i konfetti albo wyrzutni oraz działek CO2. Jeżeli chodzi o wytwornicę baniek mydlanych częstokroć dokupuje się fluorescencyjny płyn UV, ażeby osiągnąć zaskakujący rezultat „błyszczących” baniek. Zaś syntetyczny śnieg jest odpowiedni na potańcówki w domu, w klubie albo pubie. Można z niego korzystać przez okrągły rok, bez względu na to czy temperatura na zewnątrz sięga +25 bądź -25 stopni. Idealnie sprawdzi się w „zimowym” programie teatrów. Na prywatkach typu „Piana Party” z kolei prym będzie wieść wytwornica gęstej piany – zarówno na świeżym powietrzu, jak i w barach. Wyrzutnia CO2 może być zastosowana na weselu w punkcie kulminacyjnym, eventach albo koncertach.

Warto wypożyczyć dymownicę

Wynajem wytwornicy ciężkiego dymu jest najatrakcyjniejszym trikiem na „zakamuflowanie” wszelkich braków, które powstają w trakcie tańca. Chmury otulą cały parkiet łącznie z Waszymi stopami do 20 cm w górę. Praktycznie w ogóle nie będzie więc widać, np. gdy któreś z was stanie małżonkowi na stopie. Rodzina i przyjaciele osłupieją z wrażenia, natomiast ich oczy będą skierowane tylko na Wasze promienne twarze pełne szczęścia. Można naturalnie samemu nabyć dymownicę i nauczyć się ją obsługiwać. Jeżeli zależy Wam jednakże właśnie na tym wyjątkowym „tańcu w chmurach”, należy ją wynająć wraz z obsługą. Nie będziecie musieli martwić się, jeżeli coś pójdzie nie tak. Niejednokrotnie wynajmujący dołącza do niej specjalny płyn, który jest wliczony do ceny wynajęcia. Należy wspomnieć, że zamiast zwykłych kostek lodu (takich, jakie kładziemy do napojów alkoholowych) korzystniej jest wyposażyć maszynę w suchy lód. Primo – jest dużo ekonomiczniejszy, Secundo – zapewnia nieporównywalnie silniejszy skutek, po trzecie – koszt nabycia 10-15 kg nie jest „ogromny” i sięga około 150 – 250 zł. Miejmy na uwadze, żeby zapytać wydzierżawiającego czy użyczy nam oryginalne urządzenie. Lepiej w ogóle nie decydować się na tańsze „podróbki”, gdyż nie osiągniemy takiego efektu na jaki liczymy.

Więcej informacji można uzyskać klikając w link – Ciężki dym Warszawa

Strona używa cookies
Ok