Ekrany diodowe

Eventy sportowe często wiążą się z dużym zainteresowaniem kibiców. Śledzą oni rozgrywki na żywo, kanały sportowe cieszą się niesłabnącą popularnością. Wielu kibiców docenia też możliwość obserwowania zmagań poprzez portale takie jak Facebook czy Twitter. Rywalizacja sportowa powoduje silne emocje: trzymamy kciuki za ulubiony zespół czy drużynę, w skupieniu śledzimy wyniki sportowych starć, wspieramy mistrzów zarówno w chwilach wzlotów, jak i upadków. Jest zrozumiałe, że osoby czuwające nad przebiegiem eventów sportowych bardzo starają się, żeby jak najlepiej wypromować te wydarzenia.

Istotne elementy udanej imprezy sportowej

Pod uwagę jest brane masę elementów. Kluczowe znaczenie ma lokalizacja. Miłośnicy sportu muszą mieć możliwość swobodnego dotarcia do hali sportowej, na stadion czy boisko. Organizator powinien zagwarantować ochronę nie tylko zawodnikom, ale też widzom. Ogromną rolę odgrywa prezenter sportowy, to on zagrzewa do kibicowania czy informuje o wynikach i decyzjach sędziów. Nie mniej ważna jest wizualna część rozgrywek sportowych. Każda impreza sportowa powinna mieć odpowiednią otoczkę wizualną, taką która podkreśli jej charakter i ułatwi na przykład osobom w dalszych rzędach oglądnie meczu. Kluczowe znaczenie ma oświetlenie i jak najszybsze przekazywanie informacji w prostej, graficznej postaci, dlatego niemal niezastąpione są różnego rodzaju ekrany LED: telebimy, banery czy kurtyny. Stosuje się je w aranżowaniu wielu części boiska, sceny, czy mety.

Wiele możliwości – Telebimy i banery LED

Umieszczenie ekranów, telebimów LED daje ogrom rozwiązań organizatorom. W sprzedaży dostępne jest wiele rodzajów sprzętu LED. Mogą być one wykorzystane zarówno w halach sportowych, jak i na niezadaszonych boiskach. Bardzo ważne jest dostosowanie ekranu do rozmiaru sali, odległości kibiców od kluczowego miejsca spotkania. Ma to wpływ na bezproblemowe śledzenie zmagań sportowych. Sprzęty, w tym telebimy, muszą być dostosowane do obiektu w którym zostaną zamontowane. Telebimy i banery LED wykorzystywane na otwartej przestrzeni powinny mieć inny stopień jasności niż, te które stosuje się w zadaszonych halach. Zastosowanie nowoczesnych rozwiązaniach sprawia, że zmieniające się warunki atmosferyczne nie są kłopotem. Telebimy LED sprawdzą się bez względu na deszcz albo upał. Duże konstrukcje z wykorzystaniem technologii LED tworzy się z oddzielnych modułów, stwarza to wiele możliwości i dzięki temu każdy event sportowy zyskuje swój niepowtarzalny charakter. Docenią to nie tylko kibice, ale i sportowcy.

Telebimy i ekrany LED -wiele zastosowań

Organizatorzy imprez sportowych mogą skorzystać z wielu opcji. Najczęściej stosowane są telebimy LED. Składają się one z oddzielnych modułów,z których tworzy się większą powierzchnię. Można z nich korzystać zarówno podczas imprez plenerowych, jak i tych w zamkniętych obiektach. Ciekawym patentem są kurtyny LED. Są one niezwykle plastyczne, dzięki temu można z nich tworzyć dowolną konstrukcję. Można je wykorzystać jako tło, czy element scenografii. Je też kategoryzuje się na te przeznaczone do zadaszonych i otwartych obiektów. Ekrany ledowe wykorzystuje się do wyznaczania granic boiska, zarówno na hali, jak i na boisku do piłki nożnej. Bandy LED są solidnie usztywnione, nie zniszczy ich piłka, ani przypadkowo wpadający na nie zawodnik. Można je wykorzystać jako nośnik reklamy. W każdej rozgrywce drużynowej niezbędna jest tablica z wynikami. To z nią związane są największe emocje. Wykorzystanie tablicy LED powoduje to, że wynik będzie widoczny dla wszystkich.

Marketingowe znaczenie ekranów i banerów LED

Pozyskanie osób, które będą chciały się zaangażować w sponsorowanie ma kluczowe znaczenie w czasie przygotowywania każdego eventu sportowego. To bardzo często oni decydują o tym, czy impreza będzie miała sposobność przyjąć się w sportowym kalendarzu. Bardzo często firmy inwestujące tego typu imprezę chcą aby ich logo zostanie właściwie zaprezentowane. Do realizacji tego celu można wykorzystać ekrany LED. Dają one znacznie więcej możliwości niż bilbord, czy inne nieruchome wersje. Firma sponsorująca może wyświetlić spot reklamowy, a taka forma reklamy przykuwa uwagę odbiorcy.

Ekrany LED dostosowane do potrzeb

Kupno różnych ekranów LED to dobra inwestycja dla firm lub instytucji, które ciągle będą z nich korzystać systematycznie. Z całą pewnością powinni o nim pomyśleć dyrektorzy hal sportowych. Warto zainwestować w ekrany dobrej jakości, o bogatej ferii barw. Serwisowanie takiego sprzętu często gwarantują sami producenci. Przy zakupie dobrze jest sprawdzić, że będziemy mogli liczyć na pomoc także po okresie gwarancyjnym. Osoby zajmujące się organizacją wydarzeń o charakterze, które nie odbywają się cyklicznie, mogą zdecydować się na wypożyczenie ekranów. Bardzo często tego typu usługi oferują sami wytwórcy. Jednocześnie oferują oni także serwis techniczny związany ze sprzętem LED. Usługa wypożyczenia ekranów LED przewiduje transport, podłączenie sprzętu, i jego konfigurację.

Organizacja eventu sportowego to spore zadanie logistyczne. Zadbać trzeba o wiele aspektów : sportowców, fanów sportu i całą oprawę tego typu eventu. W czasie takich wydarzeń ekrany LED są bezkonkurencyjne. Wykorzystuje się je do przedstawiania wyników, wszelkich zbliżeń na murawę, czy prezentowania ujęć z powtórek. Bandy także są unowocześnione poprzez wbudowane ekrany LED, oczywiście są one odpowiednio zabezpieczone, żeby nie uległy zniszczeniu. Zastosowanie telebimów i kurtyn LED to ogrom możliwości zaaranżowania przestrzeni dookoła boiska, czy w najbliżej okolicy rozgrywek. Warto zdecydować się na najwyższej jakości sprzęt, tyczy się to wypożyczonych i kupionych ekranów LED.

Ekrany LED

Strona używa cookies
Ok