Dziecięce urodziny – profesjonalnie i z fantazją

Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się – ze wszystkich sił – tego, czego pragnie

Paulo Coelho

Tutaj z pewnością nie powieje nudą

Jeśli oczekujesz niekonwencjonalnie przygotowanej uroczystości dla Twojego malucha, możesz zaufać naszemu wieloletniemu doświadczeniu i oddaniu pracy dla najmłodszych. Na typowych spotkaniach, w których biorą udział osoby dorosłe, dzieci bawią się przez pierwszych kilka chwil. Później przychodzi moment na ważne pytania, które raz po raz sypią się jak z rękawa: „A kiedy pojedziemy do domu?”, „Długo jeszcze?”, „Mogę teraz iść?”. Być może często słuchamy to od własnego dziecka, które było zaproszone przez kolegę lub koleżankę. Nie zamierzamy opuszczać zbyt szybko imprezy, gdyż „nie wypada”. Co w takiej sytuacji zrobić? Doskonałym sposobem jest wynajęcie animatora czasu wolnego. Powinien posiadać wykształcenie pedagogiczne, odpowiedni kurs i gotowość do pracy z kilkulatkami. Rekrutujemy tylko więc animatorów, w towarzystwie których dzieci czują się bezpiecznie i beztrosko spędzają każdą chwilę. Oferujemy Państwu zatem różne kategorie przeznaczonych dla dzieci event’ów zapewniające świetną zabawę, w trakcie której ani solenizant, ani jego goście nie będą mieli czasu na monotonię. Trzeba wspomnieć o konsultacji z nami w sprawie jadłospisu: ma być ono tradycyjne czy specjalne, np. w przypadku alergii?

Twoje dziecko uwielbia smerfy, piratów albo taniec?

Zarys event’u rodzaju uniwersalnego nie posiada żadnych precyzyjnych zasad, oprócz – włączania wszystkich gości w ciekawe formy zabawy. Niezawodna wyszkolona grupa animatorów jest w stanie przystosować projekt tak, żeby był odpowiedni dla wieku, nastroju oraz oczekiwań najmłodszych. Animatorzy mogą bezproblemowo przechodzić z jednego wątku w drugi nie tracąc jednocześnie oglądu całości. Oto kilka możliwości: Kraina Smerfów, Piraci, Dziki Zachód, Sport (z wręczeniem medali i dyplomów).
Takie elementy wydają się funkcjonować jako przeciętne, ponieważ np. dobranockę „Smerfy” zna praktycznie dowolne dziecko. Nasz personel sprawia w magiczny sposób, iż zabawa posiada niezwykły styl, a atrakcje nie powtarzają się. Humor, odpowiednia oprawa, misternie ustrojony tort urodzinowy i bogactwo najróżniejszych konceptów – to jest to na co czeka jubilat. Naszym priorytetem jest spowodowanie uśmiechu na jego twarzy, wszystkich zaproszonych i samych rodziców, a także sprawienie, ażeby ten ważny dzień nie odszedł w niepamięć.

Solenizant dokonuje samodzielnego wyboru

Momentami nasz parolatek zrywa się z rana na parę dni przed swoimi urodzinami i przedstawia tysiąc pomysłów na minutę. Zarzuca nas nimi, nim jeszcze zdążymy zjeść śniadanie, zaś zdają się one skrajnie do siebie nie pasować. W takim przypadku nie ma sensu wybierać któregokolwiek charakterystycznego motywu, jaki będzie przewijał się przez całe urodziny. Dajmy puścić wodze fantazji i swemu dziecku, i sobie samym. Być może spośród tej „burzy mózgów” zaistnieje naprawdę coś zaskakującego. Resztę można pozostawić nam!
Jeśli zatem chodzi o zabawy mające myśl przewodnią, to w takim przypadku można tematykę uroczystości wytypować z naszej oferty lub zostanie ona w sposób wyjątkowy sformułowana oraz dopięta na ostatni guzik zgodnie z marzeniami jubilata. Istnieje możliwość organizacji kameralnego spotkania, jeśli liczba uczestników jest stosunkowo niewielka. Skupiamy całą swoją energię na tym, która sala zabaw idealnie spełni swoją rolę, jak powinna być ustrojona i czy będzie w niej dostatecznie dużo miejsca.

Dla dzieci wymagających szczególnej opieki

Organizacja urodzin dla niepełnosprawnego dziecka jest trudna i pracochłonne. Bowiem jak dopasować kompletny grafik, gry oraz pracownię, żeby mógł z nich czerpać solenizant a także wszystkie dzieci, które takiej niedogodności nie mają? Bądź odwrotnie – któreś spośród zaproszonych kilkulatków ma dysfunkcję? Dobrym sposobem jest oddanie w dobre ręce, słowem fachowcom, zaaranżowania całej ceremonii. Czasami przeciwności pojawiają się zaraz podczas wczesnych działań związanych z wydarzeniem. Niedobrze jest, gdy dzieje się to już trakcie…Wtedy ciężko opanować zaistniały w parę sekund chaos. Wszelakich poprawek należy dokonać wraz ze zawodowcami co najmniej 2 tygodnie przed ustalaną imprezą. Nieznaczne zmiany w wariantach atrakcji są realizowane na miejscu przez animatorów. Może nim być w tych okolicznościach osoba, która naprawdę umie postępować z dziećmi wymagającymi szczególnej uwagi. Przede wszystkim rodzaje rozrywek muszą być takie, ażeby nikt nie czuł się pominięty. Urodziny mają być szczęśliwe, a nie ponure. Nasz personel posiada doświadczenie w wymyślaniu tego typu projektów tego ważnego dnia dla dzieci mających stopień niepełnosprawności, które dobierane są do ich możliwości. Wchodząc na naszą stronę dowiesz się więcej o naszej ofercie: urodziny Poznań.

Strona używa cookies
Ok