Oprogramowanie enova365

System enova365 to innowacyjny system ERP, dzięki któremu kierowanie przedsiębiorstwem staje się proste i kompleksowe. To interaktywne środowisko, wykorzystujące jedną bazę danych, składające się z modułów dopasowanych do wymagań każdego rodzaju przedsiębiorstwa. Jego producentem jest firma Soneta, która posiada ugruntowaną pozycję na polskim rynku, dzięki przeszło 20 letniej praktyce w branży i nowoczesności stosowanych rozwiązań technologicznych.

Czym jest system ERP?
ERP ang. Enterprise Resource Planning to absolutnie responsywny system, podzielony na moduły połączone ze sobą w czasie rzeczywistym, spajających i pomagających rozporządzanie zasobów przedsiębiorstwa. Dobrany do wielkości działalności, ze względu na możliwość doboru modułów i powiększenia ich ilości z uwagi na miarę potrzeb.

Jak system ERP wpływa na przedsiębiorstwo?

Środowisko systemu ERP umożliwia wszechstronne kierowanie przedsiębiorstwem, wspomaga sterowanie biznesem i przegląd danych. Zawiera wszystkie obszary działania, związane z zarządzaniem księgowością, finansami, zakupami, sprzedażą, marketingiem, magazynem, produkcją, zapasami, serwisem czy projektami. Ułatwia dojście pracowników do informacji, a równocześnie dba o ich bezpieczeństwo, funkcjonując w zgodzie z literą prawa, przystosowuje się do aktualizowanych przepisów.

Dla kogo przeznaczony jest system ERP?

System ERP enova365 jest odpowiedni zarówno dla małych, średnich jak i dużych firm. Bez względu na to, czy firma jest we wczesnej fazie rozwoju, czy posiada utwierdzoną pozycję w branży, enova365 oferuje dogodne trzy podstawowe zestawy modułów – srebrny, złoty lub platynowy, które w każdej chwili można powiększyć o następne moduły. Dzięki temu system ERP dopasowuje się do przedsiębiorstwa każdej wielkości.

W jaki sposób działa system ERP?

Chociaż moduły mogą działać samodzielnie, taka sama baza danych dla wszystkich kupionych modułów, dostarczana przez firmę Soneta, umożliwia udostępnianie informacji dostępnych dla wszystkich uprawnionych pracowników we wszelkich działach firmy, gdy jest to konieczne. Używanie systemu pozwala na wprowadzanie wzorców systemów pracy, wydzielanie obowiązków i wypełnianie raportów i zestawień. Działa: gromadząc, magazynując i badając dane, w taki sposób, by jak najwydajniej usprawnić krążenie danych i ułatwić wszelkie procesy biznesowe. Standaryzacja procesów usprawnia pracę, a automatyzacja czynności pomaga usuwać błędy ludzkie.

Dlaczego warto pobrać system enova365?
enova365 jest pierwszym w Polsce funkcjonalnym systemem, oferującym możliwość użytkowania systemu ERP, na urządzeniach zarówno stacjonarnych, jak i mobilnych. System jest też dostępny online oraz w chmurze, co pozwala firmie na korzystanie z plików tam, gdzie tego potrzebuje.

Jak wprowadzić system ERP enova365?
Do wprowadzenia systemu enova365 nie nie jest wymagana specjalistyczna wiedza IT. Firma ma możliwość spotkania z licencjonowanym partnerem, który wskaże moduły, jakie będą najbardziej przydatne dla przedsiębiorstwa, a wraz z podjęciem decyzji o zastosowaniu systemu, firma wdrażająca instaluje po czym konfiguruje wybrane moduły i aranżuje szkolenia z zakresu obsługi systemu dla wszystkich pracowników.

Możliwości licencjonowania

Zakup licencji

Wybór tego tradycyjnego rozwiązania równa się z tym, że przedsiębiorstwo zostaje dożywotnim posiadaczem licencji. Ponadto w koszt zakupu wlicza się roczną gwarancję. Licencja zezwala na ciągłe aktualizacje oprogramowania do kolejnych wersji. Taka forma zadowoli tych, którzy preferują zakupy na własność albo pozyskali leasing bądź dotację na wdrożenie systemu.

Abonament

Abonament umożliwia wynajęcie oprogramowania do korzystania wybranych modułów, dzięki miesięcznym opłatom. Ten wariant jest przeznaczony przede wszystkim dla małych i średnich firm z dynamiczną strukturą zatrudnienia.

System w chmurze

Oprogramowania w chmurze to następna oferta usługowa. W cenie miesięcznej opłaty mieści się wynajem modułów razem z serwerem w chmurze Microsoft Azure, aktualizacjami i backupami. Taki rodzaj licencjonowania wskazany jest dla firm, które nie planują inwestowania w bazę IT.

Największe korzyści wdrożenia systemu enova365

Używając systemu enova365, firma zyskuje w głównej mierze wysokie bezpieczeństwo magazynowania danych. Funkcjonalność systemu oddziałuje na efektywne gospodarowanie czasem pracy, zmniejszenie kosztów działalności i usunięcie ryzyka błędu. Ponadto szybki wgląd do analiz biznesowych i wszelkich informacji, umożliwia pracę na wysokim poziomie. Skalowalność systemu i możliwość rozbudowy pakietu oznacza, że system rośnie wraz z przedsiębiorstwem, a wszystko to w granicach dogodnego abonamentu. Enova365 staje się najlepszym partnerem w biznesie.

enova

Strona używa cookies
Ok