Wynajem telebimów na duże imprezy

wynajem telebimu cena telebimy wynajem telebim

wynajem telebimu cena telebimy wynajem telebim

Wynajem telebimów na masowe wydarzenia jest dzisiaj obowiązkowy

Dziś każda masowa impreza musi obowiązkowo mieć stosowną scenografię wizyjną i akustyczną. Rejony, w jakich najważniejsze są: obraz, muzyka i podświetlenie, niewątpliwie należy rozlokować nowoczesne – oraz naturalnie dobrej klasy – wyposażenie transmisyjne. Specjalność rozrywkowa jest branżą niesamowicie trudną, bowiem każdy jednorazowy koncert albo zdarzenie sportowe powinno spełnić wymagania większości bawiących się osób. Tutaj oczywiście czekają oni z niecierpliwością na oryginalne przedstawienie bez uciążliwych zakłóceń.

Telebimy to dziś najbardziej innowacyjne i niezawodne urządzenia, przy użyciu których mamy możliwość podczas imprezy masowej puszczać rozmaite materiały, przykładowo reklamy produktów mecenasów. Tego pokroju ekrany stosuje się jako oprawę wydarzeń handlowych, w czasie rewii mody, konsultacjach i koncertach. Szczególnie często możemy je zaobserwować w domach handlowych, w galeriach sztuki i obiektach sportowych. Mają możliwość sprawować funkcję główną (oczywiście jak na występach zespołów muzycznych) albo jako swoisty kontekst (np. w wypadku meczy hokeja na lodzie). Odmiennym zabiegiem na używanie telebimów ledowych jest rozmieszczenie ich w przestrzeni wielkomiejskiej do puszczania materiałów promocyjnych bądź standardowych wiadomości, przykładowo warunków pogodowych.

Trzeba zwrócić uwagę na to, iż wcale nie trzeba wkładać odłożonych środków finansowych w tak wartościowy „instrument”. Nierzadko nawet potężne firmy korzystają z wynajmu telebimów, gdyż – najczęściej w pakiecie – zyskują pomoc techniczną, przykładowo do przymocowania całego oprzyrządowania przed koncertem albo jego schowanie i przetransportowanie niedługo po nim. Za sprawą przenośnej budowy ekrany mamy szansę w wygodny sposób wysyłać w te lokalizacje, w jakich są dzisiaj potrzebne. Większość przedsiębiorstw, które solidnie zajmują się instalacją i serwisem telebimów, są w stanie przeprowadzić tę akcję w nieomalże 45 minut. Możemy ponadto swobodnie ustawić kąt nachylenia wyświetlacza, oraz manipulować nim wokół własnej osi.

Gdzie najlepiej sprawdzi się telebim?

Telebim do wynajęcia – bowiem tak częstokroć w sieci opisuje się telebimy, które udostępniają przeróżne przedsiębiorstwa – perfekcyjnie spełnią oczekiwania na zjazdach naukowych. Często komunikat nie jest w stanie „dojść” do wszystkich obserwatorów (niewykonalne jest uzbieranie ich w głównym obszarze), zaś telebimy sprawnie zmniejszają powyższy kłopot. Dodatkowo wszyscy widzowie mają możliwość aktywnie brać udział w dyskusji, a więc na żywo prosić o rozwianie wątpliwości.

Koncerty i zabawy na otwartej przestrzeni, np. imprezy artystyczne, to następne imprezy, na których muszą z pewnością stać ekrany LED. Transmisja powinien dotrzeć do bardzo dużej ilości odbiorców oraz w sumie nie musi być skoncentrowany w określonym obszarze. Wielekroć obok jednego centralnego telebimu stawia się kilka niezależnych w przeróżnych stronach miasta, które przyciągają dodatkowych uczestników. Często takim właśnie zdarzeniem będzie noc kabaretowa, a niekiedy pokaz kultowego zespołu. W pierwszym przypadku faktycznie powinny wystarczyć dwa pojedyncze telebimy, na jakich będą skupiać swoją uwagę obserwatorzy z najodleglejszych rejonów. W przypadku koncertów niezastąpiona jest specjalistyczna inscenizacja, która opiera się na zamontowaniu najwyższej jakości sprzętu odpowiadającego za doskonały dźwięk, podświetlenia, efektów teatralnych (m. in. skoncentrowanych świateł laserów).

Gdzie jeszcze można wykorzystać telebimy?

Ekrany LED są wspaniałym pomysłem nie tylko na masowe wydarzenia sceniczne, które zajmują setki albo tysiące uczestników. Możemy je zaobserwować codziennie, przykładowo w kawiarenkach bądź w ogródkach dla klientów barów. Te osoby, jakie z któregokolwiek powodu w sumie nie mają możliwości być w nowym miasteczku na wspaniałym wydarzeniu sportowym, mają możliwość bezproblemowo ulokować się w tzw. „strefie kibica” i wpatrywać się w relację z pojedynku drogiej drużyny. Widzowie mają możliwość wtedy liczyć na najwyższą klasę przekazywanego obrazu oraz intensywne emocje. Powszechnie firmy, które podnajmują wymienione telebimy, proponują też krytą scenkę, długie ławy, wyżywienie dla gości i multum dodatkowych rozrywek.

Ile kosztuje wynajem telebimu?

Jeżeli chcemy kupić telebim, wówczas cena będzie chwiać się orientacyjnie od 10 tys. do kilkudziesięciu tysięcy złotych. Przyzwoitej jakości, wielkie telebimy będą generowały koszt od około 45.000 zł i wyżej. Z całą pewnością dużo lepiej opłaca się wynająć telebim (głównie, jeżeli wydarzenie będzie miało charakter jednostkowy). Po napisaniu w wyszukiwarkę, m. in. wyrażenia „telebim wynajem”, można dostrzec, że ceny wynajmu telebimu sportowego zaczynają się plus minus od niecałych stu złotych za 24 godziny. Wszystko w sumie zależy od wybranej oferty przedsiębiorstwa (i ilości wypożyczonych telebimów ledowych), a także zasięgu postępowania wyszukanej firmy.

Jeżeli zaciekawił Cię ten artykuł i chcesz wiedzieć dużo więcej o inscenizacji wizualno-akustycznej na różne imprezy, wejdź w odnośnik po prawej stronie – Telebimy – a za pewne odkryjesz to, czego teraz wyszukujesz.

Strona używa cookies
Ok